Pracovník na oddelenie kvality - Oprava plastových výliskov

KOAM s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom, Ilava
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
podľa platnej mzdovej smernice spoločnosti KOAM, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Demontovanie, sprejovanie a oprava chybných výrobkov z výroby, montážnej linky, výstupnej kontroly a od zákazníka,
Vytriedenie výrobkov podľa použitia v ďalšom procese výroby alebo montáže a nezhodných výrobkov na drvenie
Vedenie evidencie o vykonanej práci a množstve použitých prostriedkov pri práci

- príjemné pracovné prostredie
- ohodnotenie podľa dosahovaných výsledkov
- Vianočný večierok
- vitamínové balíčky, Mikulášske balíčky pre deti zamestnancov
- príspevok na stravu
- odmeny pri životných jubileách
- príspevok pri svadbe zamestnanca
- odmeny pre najlepších zamestnancov
- dochádzkový bonus 70 EUR
- ročný bonus

Ak Vás zaujala ponuka pracovať v našej firme a spĺňate uvedené požiadavky, svoju žiadosť spolu so životopisom zašlite na uvedenú mailovú adresu alebo poštou. V žiadosti prosím uveďte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov pre firemné účely.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysoké pracovné nasadenie, ochota pracovať v 2-zmennej prevádzke
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- 100% zdravotný stav

Koam s.r.o. je stabilná medzinárodná spoločnosť založená v r. 2006 ako jeden z hlavných dodávateľov interiérových plastov pre KIA Motors Slovakia, Hyundai Mobis s perspektívou ďalších atraktívnych kontraktov. Spoločnosť aktívne pôsobí vo výrobnej sfére na Slovensku a v Poľsku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KOAM s.r.o.
Areál ZŤS č. 924, P.O.BOX 114
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

ID: 558989   Dátum zverejnenia: 10.11.2017