Skladník v Modre - práca na 1 zmenu

Ko.Ma.Co-sk s.r.o.

Miesto práce
Modra
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiac+ ďalšie odmeny podľa pracovných skúseností a schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávať manipulačné práce v sklade,
- pracovať so skenerom,
- zabezpečovať ochranu tovaru pred odcudzením a znehodnotením,
- kontrolovať záruky a vykonávať pravidelné inventúry,
- udržiavať čistotu a poriadok na pracovisku a v jeho okolí,
- pravidelný reporting priamemu nadriadenému,
- navrhovať zlepšenia procesov

- stabilné zamestnanie v úspešnej rodinnej spoločnosti
- práca na 1 zmenu od pondelka do piatku (v piatok len do 14:00)
- mzda vždy načas
- príjemná atmosféra v motivovanom tíme
- mimoriadna odmena za výnimočný prínos pre firmu a možnosť 13. platu
- dlhodobá pracovná perspektíva
- možný kariérny rast

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám životopis. Uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá, kontaktujeme a pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívny prístup k práci
- flexibilita
- lojalita
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- iniciatívnosť a vysoké pracovné nasadenie
- vodičský preukaz typu C výhodou

Ko.Ma.Co, člen CBA Franchise International, je veľkoobchod a maloobchod s potravinami v malokarpatskom regióne.
Na slovenskom trhu pôsobí už od roku 1992, kedy vzniklo ako rodinná firma v Modre. V súčasnosti má jeho maloobchodná sieť 16 predajní a zamestnáva okolo 200 zamestnancov.
Vo svojom regióne sa spoločnosť Ko.Ma.Co zameriava najmä na menšie obce, aby mali aj obyvatelia týchto miest čerstvé potraviny od etablovaných aj lokálnych dodávateľov vždy na blízku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4375512  Dátum zverejnenia: 12.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac