Logo KO Brands Trading s.r.o.

Pracovník/čka pre eshop

KO Brands Trading s.r.o.

Miesto práce
Elektrárenská 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj,

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme posilu pre naše internetové obchody.
Pôjde o zaujímavú prácu v príjemnom prostredí:

- priateľská atmosféra
- budeme kontrolovať a posielať kozmetický tovar
- určite nepôjde o nudnú prácu a nebude chýbať zábava na pracovisku! :)

Náplň práce:

- kontrola objednávok a komunikácia so zákazníkom v eshope ( telefón, e-mail, webchat)
- kontrola a príprava faktúr
- riešenie problémov s meškajúcimi zásielkami alebo chybnými platbami zákazníkov
- kontrola vrátených zásielok
- balenie a expedovanie zásielok
- komunikácia s logistickými spoločnostami
- pomocné a administratívne práce spojené s fungovaním internetového obchodu

- práca v medzinárodnej rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
- veľká miera samostatnosti
- káva, čaj a ovocie je samozrejmosťou
- možnosť kariérneho rastu
- 2x za mesiac firemný brunch
- Po 6 mesiacoch tovar za 50€ zadarmo, po 12 mesiacoch za 100€

Pracovná doba:
- pracovné dni medzi 8:00-17:00, nepracuje sa cez sviatky a víkendy.
Možnosť využitia zliav pri nákupe tovaru z ponuky e-shopu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Internet - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť slovenského jazyka slovom aj písmom

• anglický jazyk

• pozitívny prístup, komunikatívnosť, dôslednosť

• systematický prístup k práci, doťahovanie úloh

• aktívna práca s počítačom a používanie technológií

Sme spoločnosť ktorá zaoberá B2B a B2C predajom produktov. Spolupracujeme so sieťami rôzneho charakteru a dovážame množstvo exkluzívnych produktov. Naším cieľom je naďalej rozširovať produktové portfólio a prinášať zákazníkom nové, inovatívne produkty. Hlavným cieľom je budovanie brandu a umiestnenie produktov do predaja po celej EU. Hlavným produktom a brandom je hello coco.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Kvoriak
E-mail: poslať životopis
ID: 4820006  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac