Skladník v malom sklade

KO Brands Trading s.r.o.

Miesto práce
Elektrárenská 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj,

​Do nášho tímu v Bratislave hľadáme posilu pre naše internetové obchody. ​Pôjde o zaujímavú prácu v príjemnom prostredí. Práca sa vykonáva v sklade s kozmetický tovarom (do 20kg).

​Náplň práce:​

- Manipuláciu s tovarom v sklade preberanie, chystanie, balenie a právomoci, zodpovednosti s tým spojené

- Vstupná kontrola prijatého materiálu a kontrola počtu​

- Obsluha skladového informačného systému​

- Zabezpečenie poriadku a čistoty skladu​

- práca v medzinárodnej rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
- mladý dynamický kolektív
- veľká miera samostatnosti
- zabezpečený pitný režim, káva, ovocie
- možnosť kariérneho rastu
- prehodnocovanie platu každý rok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť
precíznosť

Sme spoločnosť ktorá zaoberá B2B a B2C predajom produktov po celej Európe. Spolupracujeme so sieťami rôzneho charakteru a dovážame množstvo exkluzívnych produktov. Naším cieľom je naďalej rozširovať produktové portfólio a prinášať zákazníkom nové, inovatívne produkty. Hlavným cieľom je budovanie brandu a umiestnenie produktov do predaja po celej EU. Hlavným produktom a brandom je hello coco.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4793839  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac