Účtovník a rozpočtár

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
01.10.2021
692 - 830 EUR/mesiacodmeňovanie podľa zákona 553/2003 Z. z., po uplynutí skúšobnej doby je možné priznať osobný príplatok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné zabezpečenie účtovnej agendy organizácie vrátane vedenia súvisiacich agiend(napr. evidencia došlých a vystavených faktúr, vystavovanie objednávok a pod.), samostatné zabezpečenie komplexného výkazníctva, zostavovanie účtovných závierok organizácie, sledovanie čerpania rozpočtu

  • Zaujímavá práca
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy
  • Pružný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady
  • žiadosť
  • profesijný štruktúrovaný životopis
  • výpis z registra trestov, nie starší ako 3 mesiace
  • písomný súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre účely oznámeného voľného pracovného miesta podľa zákona č. 18/2018 Z. z.

Uchádzači nám do 24.8.2021 do 12.00 hod. môžu zaslať požadované doklady na e-mail: [email protected]
alebo poštou na adresu:
Knižnica pre mládež mesta Košice
Kukučínova 2
043 59 Košice

Pracovná pozícia bude obsadená na základe výberu uchádzača z doručených žiadostí o prijatie do zamestnania po vykonaní pracovného pohovoru. Na pracovný pohovor budú pozvaní len tí uchádzači, ktorí splnia stanovené kritéria, a to mailom do 2.9.2021.
Pohovory sa budú konať v dňoch 6.9.2021 až 10.9.2021

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo, v prípade absolvovania iného stredoškolského alebo vysokoškolského vzdelania, kde nie je predmetom účtovníctvo, požadujeme prax v oblasti účtovníctva minimálne 2 roky

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

ekonomiky a účtovníctva

  • samostatnosť, zodpovednosť,
  • tímová práca,
  • organizovanie a plánovanie práce,
  • osobnostný rozvoj,
  • pružnosť v myslení,
  • vodičský preukaz sk. B, aktívny vodič,
  • predpoklady výkonu práce vo verejnom záujme - bezúhonnosť.

Knižnica pre mládež mesta Košice je verejnou mestskou knižnicou, ktorá sa zameriava prioritne na prácu s deťmi, mládežou a rodinami. Má 19 pobočiek po celých Košiciach, z toho 14 pôsobí priamo na základných školách. Poskytuje širokú škálu knižnično-informačných služieb, uskutočňuje množstvo podujatí a realizuje projekty.
Knižnica pre mládež mesta Košice ponúka čitateľom možnosť využívať služby knižnice aj počas víkendov, teda celých sedem dní v týždni.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Irena Keresztessy
Tel.: +421553060916
E-mail: poslať životopis
ID: 4136513  Dátum zverejnenia: 5.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 692 EUR/mesiac