Špecialista/tka ľudských zdrojov

Knauf Insulation, s.r.o.

Miesto práce
Nová Baňa
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacNavyše k uvedenej základnej mzde patria ďalšie odmeny a platby popísané v časti Zamestnanecké výhody a benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom výrobnom závode v Novej Bani hľadáme Špecialistku alebo Špecialistu na oddelenie ľudských zdrojov. Pozíciu obsadzujeme na obdobie vykrytia materskej a rodičovskej dovolenky.

Hlavné aktivity, ktoré budú náplňou pozície:

  • vzdelávanie - zákonné a ostatné školenia, organizácia a evidencia, zisťovanie vzdelávacích potrieb, príprava ročného plánu vzdelávania
  • evidencia a aktualizácia údajov o zamestnancoch v interných HR systémoch
  • koordinácia, organizácia a administrácia celofiremných procesov ako ročné hodnotenia, talent management, prieskumy spokojnosti a pod.
  • príprava mesačných reportov a štatistík a iných pravidelných a nepravidelných prehľadov najmä v exceli
  • účasť na centrálnych HR projektoch a ich implementácia na lokálnej úrovni
  • účasť na stretnutiach a komunikácia v rámci medzinárodného HR tímu v anglickom jazyku
  • firemná jedáleň - komunikácia s dodávateľom, stravovacia komisia
  • interné služby - spravovanie služieb prostredníctvom interného koordinátora, komunikácia s dodávateľmi (upratovanie, pitný režim, výdajné automaty, údržba okolia administratívnej budovy, registratúra a iné)
  • udržiavanie GDPR za oddelenie
  • spolupráca pri organizovaní spoločenských podujatí a akcií pre zamestnancov
  • prípadne iné aktivity na oddelení podľa aktuálnych potrieb.

- variabilná zložka vo výške 10 % základného platu vyplácaná štvrťročne
- 13. a 14. plat
- odmena za dochádzku
- odmena za hospodársky výsledok
- odmena pri odporučení nového zamestnanca
- príspevok na DDS (3. pilier)
- možnosť výberu benefitov z ponuky (cafeteria)
- ďalšie výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy (príspevok pri životných a pracovných jubileách a nepriaznivých životných situáciách, príspevok na letný tábor, príspevok na regeneráciu..)
- stravovanie vo vlastnej jedálni s vonkajšou terasou
- spoločenské firemné aktivity
- pružný pracovný čas, pracovný týždeň 37,5 hod.
- práca v medzinárodnej spoločnosti

Ak Vás pozícia zaujala, budeme radi, keď nám pošlete svoj životopis prostredníctvom odkazu nižšie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, personalistika, príp. humanitný odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

ľudské zdroje/personalistika

Počet rokov praxe

3

  • Výborné komunikačné a organizačné zručnosti
  • Diskrétnosť a dôveryhodnosť
  • Prozákaznícky prístup
  • Samostatnosť a zodpovednosť
  • Výhodou je skúsenosť s agendou vzdelávania a zákonnými školeniami
  • Potrebný je anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - slovom aj písmom

Jediný slovenský výrobca minerálnych tepelných izolácií Knauf Insulation s.r.o. Nová Baňa je úspešnou firmou s približne 270 zamestnancami. Výrobný závod v Novej Bani je členom medzinárodnej skupiny Knauf Insulation , ktorá je jednou z najrýchlejšie rastúcich firiem v izolačných materiáloch so 40 ročnou históriou. Knauf Insulation zamestnáva viac ako 5500 zamestnancov vo viac ako 40 krajinách a vyrába vo viac ako 30 výrobných závodoch. Je stabilnou skupinou s ročným obratom presahujúcim 1,7 miliardy EUR. Zameriava sa na komplexné riešenie v znižovaní energetickej náročnosti pre bytové a nebytové stavby a priemyselných zákazníkov.

Misiou spoločnosti je spochybňovať konvenčné myslenia a vytvárať inovatívne izolačné riešenia, ktoré ovplyvnia spôsob, akým budeme žiť a stavať v budúcnosti. To všetko so starostlivosťou o ľudí, ktorí tieto riešenia vytvárajú, o tých, ktorí ich používajú a o svet, na ktorom nám všetkým záleží.

Ďalšie informácie nájdete na:
www.knaufinsulation.sk
www.knaufinsulation.com.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4811362  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac