Vodič VZV (1100 EUR v hrubom po nástupe, práca na 2 zmeny)

Knauf Insulation, s.r.o.

Miesto práce
Nová Baňa
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacMesačná hrubá mzda spolu s prémiami pri nástupe je 1100 EUR. Plus k tomu sú platby ako 13., 14. plat, odmena za dochádzku a pod. spomínané nižšie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu oddelenia expedície hľadáme kolegu na pozíciu vodič vysokozdvižného vozíka.

Činnosti a úlohy, ktoré zabezpečuje pracovník na pozícii:
- vykonáva prepravu tovaru zo skladu na prepravné prostriedky
- vykonáva nakládku hotovej výroby na prepravné jednotky (LKW a vagóny) na základe expedičného príkazu a vykládku tovaru na základe dodacieho listu
- kontroluje a zodpovedá za druh, množstvo a kvalitu naloženého tovaru, nezrovnalosti okamžite hlási majstrovi nakládky
- vykonáva interné inventúry a kontroluje správnosť umiestnení výrobkov v sektoroch
- zodpovedá za kvalitu naloženého tovaru - poškodené, špinavé, mokré, zle zabalené a pod.
- pracuje so skladovým čítacím zariadením
- vykonáva dennú kontrolu a čistenie VZV, je zodpovedný za technický stav VZV a prípadné poruchy nahlasuje určeným spôsobom.

Práca je v 2-zmennej prevádzke (pondelok - piatok).

- variabilná zložka 20 % mesačne vyplácaná podľa dosiahnutých výsledkov
- 13. a 14. plat
- odmena za dochádzku
- odmena za hospodársky výsledok
- odmena pri odporučení nového zamestnanca
- príspevok na DDS (3. pilier)
- možnosť výberu benefitov z ponuky
- stravovanie vo vlastnej jedálni v závode
- ďalšie výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy (príspevok pri životných a pracovných jubileách a nepriaznivých životných situáciách, príspevok na letný tábor, príspevok na regeneráciu..)
- spoločenské firemné aktivity

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, budeme radi, keď nám pošlete svoj životopis prostredníctvom odkazu nižšie. Zároveň si dovoľujeme Vás informovať, že kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

vedenie a manipulácia s VZV

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- platný preukaz obsluhy VZV
- prax v obsluhe VZV
- manuálna zručnosť

Jediný slovenský výrobca minerálnych tepelných izolácií Knauf Insulation s.r.o. Nová Baňa je úspešnou firmou s približne 270 zamestnancami. Výrobný závod v Novej Bani je členom medzinárodnej skupiny Knauf Insulation , ktorá je jednou z najrýchlejšie rastúcich firiem v izolačných materiáloch so 40 ročnou históriou. Knauf Insulation zamestnáva viac ako 5500 zamestnancov vo viac ako 40 krajinách a vyrába vo viac ako 30 výrobných závodoch. Je stabilnou skupinou s ročným obratom presahujúcim 1,7 miliardy EUR. Zameriava sa na komplexné riešenie v znižovaní energetickej náročnosti pre bytové a nebytové stavby a priemyselných zákazníkov.

Misiou spoločnosti je spochybňovať konvenčné myslenia a vytvárať inovatívne izolačné riešenia, ktoré ovplyvnia spôsob, akým budeme žiť a stavať v budúcnosti. To všetko so starostlivosťou o ľudí, ktorí tieto riešenia vytvárajú, o tých, ktorí ich používajú a o svet, na ktorom nám všetkým záleží.

Ďalšie informácie nájdete na:
www.knaufinsulation.sk
www.knaufinsulation.com.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4069563  Dátum zverejnenia: 22.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac