Konštruktér (Projektant)

Knauf Insulation, s.r.o.

Miesto práce
Nová Baňa
Termín nástupu
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu nášho investičného oddelenia hľadáme nového kolegu, ktorého úlohou bude pripravovať návrhy technických riešení a spracovávať výkresovú dokumentáciu pre úpravy súčastí výrobných liniek a ich funkcie.

Hlavné úlohy a zodpovednosti:
* spracováva výkresovú dokumentáciu pre pripravované technické riešenia a úpravy súčastí zariadení výrobných liniek,
* kontroluje a zodpovedá za vypracovanú technickú dokumentáciu,
* pripravuje návrhy technického riešenia pre modernizáciu, rekonštrukciu a úpravy výrobných a technologických zariadení,
* vypracováva a koordinuje s externými dodávateľmi vypracovanie konštrukčnej technickej dokumentácie,
* spolupracuje pri návrhu projektovej dokumentácie vypracovanej externým dodávateľom,
* aktualizuje výkresovú dokumentáciu na základe vykonaných zmien na strojnotechnologických zariadeniach výrobných liniek v rámci údržby a investičnej výstavby,
* zabezpečuje vstupnú kontrolu vyrábaných náhradných dielov v súlade s platnými internými smernicami.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1250 EUR mesačne pri nástupe + variabilná zložka 15 % vyplácaná štvrťročne

- 13. a 14. plat,
- príspevok na DDS (3. pilier),
- odmena za dochádzku,
- možnosť výberu benefitov z ponuky
- ďalšie výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy
- pružný pracovný čas

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, budeme radi, keď nám pošlete svoj životopis prostredníctvom odkazu nižšie. Váš životopis starostlivo posúdime a kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2019 (ostáva ešte 43 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer (strojníctvo)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- prax v práci s CAD systémami
- komunikačné zručnosti
- koordinačné zručnosti
- precíznosť
- zodpovednosť
- tímový hráč

Spoločnosť Knauf Insulation pôsobí vo viac ako 35 krajinách sveta, má viac ako 37 výrobných závodov a približne 5500 zamestnancov. Na Slovensku má spoločnosť výrobný závod v Novej Bani, ktorý vyrába produkty z minerálnej vlny. Knauf Insulation je súčasťou nemeckej skupiny Knauf Group a už viac ako 30 rokov sa zameriava na poskytovanie komplexných riešení v oblasti izolácií pre bytovú aj nebytovú výstavbu a priemyselných zákazníkov. Podporuje trend trvalej udržateľnosti stavieb ku ktorému prispieva svojimi výrobkami. Vlajkovou loďou je inovatívne portfólio výrobkov minerálnej vlny s ECOSE® Technology. Za túto minerálnu vlnu spoločnosť získala ako prvá na svete prestížny certifikát Zlatý štandard kvality vzduchu v interiéri od renomovanej spoločnosti Eurofins. Ďalšie informácie nájdete na: www.knaufinsulation.sk, , www.knaufinsulation.com.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 24
968 14 Nová Baňa

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Luptáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3688566   Dátum zverejnenia: 12.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1250 EUR mesačne pri nástupe + variabilná zložka 15 % vyplácaná štvrťročne