Laboratórny technik

Knauf Insulation, s.r.o.

Miesto práce
Nová Baňa
Termín nástupu
1.5.2019 alebo dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu do nášho tímu Procesu a kvality. Pozícia je na dobu zastupovania počas materskej a rodičovskej dovolenky. Úlohy a zodpovednosti:

* Riadi, koordinuje a vykonáva všetky činnosti súvisiace so zabezpečením výstupnej kontroly:
- metodicky riadi operátorov výstupnej kontroly a laboratória, zabezpečuje vypracovanie, aktualizáciu a archiváciu potrebnej dokumentácie,
- organizuje výrobu, prípravu a dopravu vzoriek do skúšobní,
- organizuje výrobu a vývoj nových výrobkov,
- zodpovedá za školenie všetkých operátorov výstupnej kontroly a nových pracovníkov o technických parametroch výrobkov, o obsluhe meradiel a meracích prístrojov používaných pri výkone výstupnej kontroly podľa platnej dokumentácie,
- zodpovedá za uplatňovanie ISO 9001:2008 pri výstupnej kontrole,
- zodpovedá za evidenciu výsledkov skúšok a štatistické spracovanie a vyhodnocovanie,
- vypracováva podklady k reklamáciám a podáva návrhy na nápravné opatrenia, v prípade potreby rieši reklamácie priamo u zákazníka,
- zodpovedá za podávanie zlepšovacích návrhov.

* Komunikuje s centrálou v anglickom jazyku, spolupracuje na centrálnych projektoch.

* Poskytuje podporu pre optimálny chod technologických zariadení studeného konca linky (píly, stohovanie, balenie - MPS), navrhuje a vyhodnocuje nové riešenia.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 900 EUR základná mzda + variabilná zložka 15 %, ďalšie zložky uvedené nižšie

- variabilná zložka mzdy vyplácaná na základe splnenia stanovených cieľov,
- 13. a 14. plat,
- príspevok do 3. piliera nad rámec zákona,
- dochádzkový bonus,
- systém benfitov kafetéria (Benefit Plus),
- ostatné benefity vyplývajúce z podnikovej kolektívnej zmluvy.

Ak Vás inzerovaná pozícia zaujala, pošlite, prosím, svoj životopis v anglickom jazyku prostredníctvom odkazu nižšie. Váš životopis starostlivo posúdime a kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, chémia, drevárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné a organizačné schopnosti
- ochota učiť sa nové veci
- samostatnosť
- zodpovednosť
- flexibilita

Spoločnosť Knauf Insulation pôsobí vo viac ako 35 krajinách sveta, má viac ako 37 výrobných závodov a približne 5500 zamestnancov. Na Slovensku má spoločnosť výrobný závod v Novej Bani, ktorý vyrába produkty z minerálnej vlny. Knauf Insulation je súčasťou nemeckej skupiny Knauf Group a už viac ako 30 rokov sa zameriava na poskytovanie komplexných riešení v oblasti izolácií pre bytovú aj nebytovú výstavbu a priemyselných zákazníkov. Podporuje trend trvalej udržateľnosti stavieb ku ktorému prispieva svojimi výrobkami. Vlajkovou loďou je inovatívne portfólio výrobkov minerálnej vlny s ECOSE® Technology. Za túto minerálnu vlnu spoločnosť získala ako prvá na svete prestížny certifikát Zlatý štandard kvality vzduchu v interiéri od renomovanej spoločnosti Eurofins. Ďalšie informácie nájdete na: www.knaufinsulation.sk, , www.knaufinsulation.com.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 24
968 14 Nová Baňa

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Luptáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3638614   Dátum zverejnenia: 12.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900 EUR základná mzda + variabilná zložka 15 %, ďalšie zložky uvedené nižšie