Operátor druhovýroby (DHV)

Knauf Insulation, s.r.o.

Miesto práce
Nová Baňa
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
625,- základná mzda pri nástupe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho závodu v Novej Bani hľadáme posilu na oddelenie druhovýroby. Činnosti, ktoré vykonáva pracovník na pozícii:
- nastavuje a obsluhuje výrobné zariadena a VZV v súlade s denným výrobným plánom a platnou technologickou dokumentáciou,
- pred uvedením zariadenia do chodu kontroluje technický stav zariadenia,
- obsluhuje zariadenia, ktoré musia byť v prevádzkyschopnom stave,
- pri poruchách počas prevádzky robí opatrenia v spolupráci so zmenovým majstrom,
- vedie evidenciu o priebehu výroby a pripravuje o tom podklady pre majstra,
- zadáva požiadavky na opravy zariadení,
- eviduje prestoje počas pracovnej zmeny,
- hlási svojmu nadriadenému všetky mimoriadne udalosti na svojom pracovisku,
- podáva technické a organizačné informácie o priebehu výroby a stave zariadenia – najmä pri striedaní zmien,
- spolupodieľa sa na spracovaní a údržbe pracovných postupov,
- sleduje kvalitatívne parametre výrobného procesu s cieľom vykonať včas korekciu,
- zodpovedá za množstvo a kvalitu výroby,
- kontroluje hotové výrobky vizuálne a náhodným meraním,
- dbá na čistotu zverených zariadení a svojho pracoviska,
- počas opráv vykonáva čistiace práce na zverených zariadeniach podľa harmonogramu čistiacich prác, alebo podľa inštrukcií zmenového majstra.

- variabilná zložka mzdy vyplácaná mesačne podľa dosiahnutých výsledkov,
- zmenové a nadčasové príplatky nad rámec Zákonníka práce,
- 13. a 14. plat,
- príspevok na DDS (3. pilier),
- odmena za dochádzku,
- možnosť výberu benefitov z ponuky
- ďalšie výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite, prosím, Váš životopis prostredníctvom odkazu nižšie. Všetky prijaté životopisy starostlivo posúdime a budeme kontaktovať vybraných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.1.2019 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- ochota učiť sa

Spoločnosť Knauf Insulation pôsobí vo viac ako 35 krajinách sveta, má viac ako 37 výrobných závodov a približne 5500 zamestnancov. Na Slovensku má spoločnosť výrobný závod v Novej Bani, ktorý vyrába produkty z minerálnej vlny. Knauf Insulation je súčasťou nemeckej skupiny Knauf Group pokračuje vo svojom stabilnom prevádzkovom aj finančnom raste, pričom v roku 2016 prekročila obrat 1,6 mld. eur. Už viac ako 30 rokov sa zameriava na poskytovanie komplexných riešení v oblasti izolácií pre bytovú aj nebytovú výstavbu a priemyselných zákazníkov. Podporuje trend trvalej udržateľnosti stavieb ku ktorému prispieva svojimi výrobkami. Vlajkovou loďou je inovatívne portfólio výrobkov minerálnej vlny s ECOSE® Technology. Za túto minerálnu vlnu spoločnosť získala ako prvá na svete prestížny certifikát Zlatý štandard kvality vzduchu v interiéri od renomovanej spoločnosti Eurofins. Všeobecné informácie o spoločnosti nájdete na: www.knaufinsulation.sk.
Pre informácie o závode v Novej Bani kliknite na:

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 24
968 14 Nová Baňa

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Luptáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3554578   Dátum zverejnenia: 6.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   625,- základná mzda pri nástupe