Operátor druhovýroby (DHV)

Knauf Insulation, s.r.o.

Miesto práce
Nová Baňa
Termín nástupu
dohodou
750 - 1 000 EUR/mesiac625 EUR základná mzda pri nástupe + mesačná variabilná zložka + ďalšie odmeny uvedené nižšie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho závodu v Novej Bani hľadáme posilu na oddelenie druhovýroby. Činnosti, ktoré vykonáva pracovník na pozícii:
- nastavuje a obsluhuje výrobné zariadenia a VZV v súlade s denným výrobným plánom a platnou technologickou dokumentáciou,
- pred uvedením zariadenia do chodu kontroluje technický stav zariadenia,
- obsluhuje zariadenia, ktoré musia byť v prevádzkyschopnom stave,
- pri poruchách počas prevádzky robí opatrenia v spolupráci so zmenovým majstrom,
- vedie evidenciu o priebehu výroby a pripravuje o tom podklady pre majstra,
- zadáva požiadavky na opravy zariadení,
- eviduje prestoje počas pracovnej zmeny,
- hlási svojmu nadriadenému všetky mimoriadne udalosti na svojom pracovisku,
- podáva technické a organizačné informácie o priebehu výroby a stave zariadenia – najmä pri striedaní zmien,
- spolupodieľa sa na spracovaní a údržbe pracovných postupov,
- sleduje kvalitatívne parametre výrobného procesu s cieľom vykonať včas korekciu,
- zodpovedá za množstvo a kvalitu výroby,
- kontroluje hotové výrobky vizuálne a náhodným meraním,
- dbá na čistotu zverených zariadení a svojho pracoviska,
- počas opráv vykonáva čistiace práce na zverených zariadeniach podľa harmonogramu čistiacich prác, alebo podľa inštrukcií zmenového majstra.

- variabilná zložka mzdy vyplácaná mesačne podľa dosiahnutých výsledkov,
- zmenové a nadčasové príplatky nad rámec Zákonníka práce,
- 13. a 14. plat,
- príspevok na DDS (3. pilier),
- odmena za dochádzku,
- možnosť výberu benefitov z ponuky
- ďalšie výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite, prosím, Váš životopis prostredníctvom odkazu nižšie. Všetky prijaté životopisy starostlivo posúdime a budeme kontaktovať vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- ochota učiť sa

Jediný slovenský výrobca minerálnych tepelných izolácií Knauf Insulation s.r.o. Nová Baňa je úspešnou firmou s približne 270 zamestnancami. Výrobný závod v Novej Bani je členom medzinárodnej skupiny Knauf Insulation , ktorá je jednou z najrýchlejšie rastúcich firiem v izolačných materiáloch so 40 ročnou históriou. Knauf Insulation zamestnáva viac ako 5500 zamestnancov vo viac ako 40 krajinách a vyrába vo viac ako 30 výrobných závodoch. Je stabilnou skupinou s ročným obratom presahujúcim 1,7 miliardy EUR. Zameriava sa na komplexné riešenie v znižovaní energetickej náročnosti pre bytové a nebytové stavby a priemyselných zákazníkov.

Misiou spoločnosti je spochybňovať konvenčné myslenia a vytvárať inovatívne izolačné riešenia, ktoré ovplyvnia spôsob, akým budeme žiť a stavať v budúcnosti. To všetko so starostlivosťou o ľudí, ktorí tieto riešenia vytvárajú, o tých, ktorí ich používajú a o svet, na ktorom nám všetkým záleží.

Ďalšie informácie nájdete na:
www.knaufinsulation.sk
www.knaufinsulation.com.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3554578  Dátum zverejnenia: 9.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1 000 EUR/mesiac625 EUR základná mzda pri nástupe + mesačná variabilná zložka + ďalšie odmeny uvedené nižšie