Účtovníčka/účtovník

Knauf Insulation, s.r.o.

Miesto práce
Knauf Insulation, S.r.o., Železničný rad, Nová Baňa
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 780 Eur. + variabilná zložka, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie majetku v súlade s IFRS, korporátnymi štandardami, daňovými a účtovnými predpismi
- Účtovanie bežných a špecifických účtovných prípadov
- inventarizácia, reporting, podpora pri audite, evidencia DHIM
- mesačné, ročné závierkové práce
- štatistické výkazy
- zodpovednosť za pridelené účtovné aktivity
- podieľanie sa na tvorbe interných smerníc týkajúcich sa účtovníctva

- možnosť rýchleho profesného rastu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie, flexibilná pracovná doba
- vzdelávanie a odborné školenia
- výučba business angličtiny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

znalosť slovenských daňových zákonov

Spoločnosť Knauf Insulation pôsobí vo viac ako 35 krajinách sveta, má viac ako 37 výrobných závodov a približne 5500 zamestnancov. Na Slovensku má spoločnosť výrobný závod v Novej Bani, ktorý vyrába produkty z minerálnej vlny. Knauf Insulation je súčasťou nemeckej skupiny Knauf Group pokračuje vo svojom stabilnom prevádzkovom aj finančnom raste, pričom v roku 2016 prekročila obrat 1,6 mld. eur. Už viac ako 30 rokov sa zameriava na poskytovanie komplexných riešení v oblasti izolácií pre bytovú aj nebytovú výstavbu a priemyselných zákazníkov. Podporuje trend trvalej udržateľnosti stavieb ku ktorému prispieva svojimi výrobkami. Vlajkovou loďou je inovatívne portfólio výrobkov minerálnej vlny s ECOSE® Technology. Za túto minerálnu vlnu spoločnosť získala ako prvá na svete prestížny certifikát Zlatý štandard kvality vzduchu v interiéri od renomovanej spoločnosti Eurofins. Ďalšie informácie nájdete na: www.knaufinsulation.com.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 24
968 14 Nová Baňa
ID: 3466587   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 780 Eur. + variabilná zložka, 13. a 14. plat