Vedúci neustáleho zlepšovania

Knauf Insulation, s.r.o.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa, Nitriansky kraj, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
01.03.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, ktorého hlavnou úlohou bude riadiť pridelené projekty neustáleho zlepšovania, koordinuje činnosti členov tímu v rámci projektov neustáleho zlepšovania. Vedie a riadi plánovanie, organizáciu a implementovanie projektov neustáleho zlepšovania v rámci stanovených cieľov a termínov.

Hlavné činnosti :
-facilituje projekty neustáleho zlepšovania,
- školí zamestnancov na metódy neustáleho zlepšovania,
- koordinuje činnosti neustáleho zlepšovania medzi jednotlivými oddelnieami,
- monitoruje stav projektov neustáleho zlepšovania,
- reporting,
- aktívne vyhľadáva príležitosti pre implementáciu metód neustáleho zlepšovania.

- zaujímavá práca s možnosťou ďalšieho rozvoja,
- nadštandardné príplatky za prácu nadčas a cez víkend,
- 13 a 14 plat,
- doplnkové dôchodkové sporenie,
- možnosť ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s riadením projektov vítané,
- organizačné a komunikačné schopnosti,
- tímový hráč

Spoločnosť Knauf Insulation pôsobí vo viac ako 35 krajinách sveta, má viac ako 37 výrobných závodov a približne 5500 zamestnancov. Na Slovensku má spoločnosť výrobný závod v Novej Bani, ktorý vyrába produkty z minerálnej vlny. Knauf Insulation je súčasťou nemeckej skupiny Knauf Group pokračuje vo svojom stabilnom prevádzkovom aj finančnom raste, pričom v roku 2016 prekročila obrat 1,6 mld. eur. Už viac ako 30 rokov sa zameriava na poskytovanie komplexných riešení v oblasti izolácií pre bytovú aj nebytovú výstavbu a priemyselných zákazníkov. Podporuje trend trvalej udržateľnosti stavieb ku ktorému prispieva svojimi výrobkami. Vlajkovou loďou je inovatívne portfólio výrobkov minerálnej vlny s ECOSE® Technology. Za túto minerálnu vlnu spoločnosť získala ako prvá na svete prestížny certifikát Zlatý štandard kvality vzduchu v interiéri od renomovanej spoločnosti Eurofins. Ďalšie informácie nájdete na: www.knaufinsulation.com.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 24
968 14 Nová Baňa
ID: 3309031   Dátum zverejnenia: 13.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou