Projektový manažér

Knauf Insulation, s.r.o.

Miesto práce
Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa, Žilina, Prešov, Košice
Termín nástupu
28.02.2018
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu do tímu predaja, ktorého hlavnou úlohou je projektový predaj výrobkov Knauf Insulation, vyhľadávanie projektantov, architektov, developerov, investorov a realizačných firiem s cieľom predávať riešenia a produkty KnaufInsulation v regiónoch Žilina, Prešov a Košice.

Hlavné zodpovednosti :
1. Implementácia riešení a produktov KI do stavebných projektov so zameraním na zadané/vybrané aplikácie,
2. Budovanie vzťahov s developermi, investormi, s realizačnými firmami v zadanom regióne SR –s cieľom podporiť predaj riešení s vyššou pridanou hodnotou,
3. Akvizícia, manažment a obchodno-technický servis dôležitých/určených stavieb, plánovanie / realizácia a ukončenie stavby/projektu , s cieľom plánovania predaja výrobkov
4. Tvorba cenových ponúk v spolupráci s obchodným zástupcom v danom regióne a spolupráca pri cenotvorbe projektov,
5. Komunikácia a spolupráca s marketingom pri aktivitách na cieľové skupiny architekti/projektanti, realizačné firmy, developeri.

Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie reflektujúce náročnosť pracovnej pozície, možnosť osobného rastu.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2018 (ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technická - ideálne stavebný, drevársky odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť,
- dôslednosť, presnosť,
- analytické a akvizičné myslenie,
- schopnosť analyzovať potenciál, stanoviť ciele a priority,
-všeobecný profesný a spoločenský prehľad,

Spoločnosť Knauf Insulation pôsobí vo viac ako 35 krajinách sveta, má viac ako 37 výrobných závodov a približne 5500 zamestnancov. Na Slovensku má spoločnosť výrobný závod v Novej Bani, ktorý vyrába produkty z minerálnej vlny. Knauf Insulation je súčasťou nemeckej skupiny Knauf Group pokračuje vo svojom stabilnom prevádzkovom aj finančnom raste, pričom v roku 2016 prekročila obrat 1,6 mld. eur. Už viac ako 30 rokov sa zameriava na poskytovanie komplexných riešení v oblasti izolácií pre bytovú aj nebytovú výstavbu a priemyselných zákazníkov. Podporuje trend trvalej udržateľnosti stavieb ku ktorému prispieva svojimi výrobkami. Vlajkovou loďou je inovatívne portfólio výrobkov minerálnej vlny s ECOSE® Technology. Za túto minerálnu vlnu spoločnosť získala ako prvá na svete prestížny certifikát Zlatý štandard kvality vzduchu v interiéri od renomovanej spoločnosti Eurofins. Ďalšie informácie nájdete na: www.knaufinsulation.com.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 24
968 14 Nová Baňa
ID: 3282220   Dátum zverejnenia: 9.1.2018