Junior Technical Sales Representative Knauf Ceiling Solutions

Knauf Ceiling Solutions s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 700 EUR/mesiac0,6 mesačného platu dovolenkový bonus, 1 mesačný plat vianočný bonus, motivačný obchodný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podporiť predaj stropných riešení KCS so zameraním na projekty
- Zabezpečiť, aby riešenia KCS boli prvou voľbou špecifikátora (napr. projektant, architekt, investor, akustik) v rámci územia
- Servis distribútorov a dodávateľov ako hlavných skupín zákazníkov
- Tímová spolupráca s ostatnými kolegami a interným predajom
- Zodpovednosť za plnenie rozpočtu v rámci územia tímu
- Analýza situácie na trhu a konkurencie, reporting
- Predstavovanie nových produktov a služieb (riadené globálnym menežmentom)
- Aktívne propagovanie sortimentu prostredníctvom seminárov, propagačných akcií, prezentácií, výstav atď.
- Vytvárať a spravovať projekty až do úspešného dodania
- Byť prvým kontaktom pre špecifikátorov počas celého priebehu projektu (projektant, architekt, investor, akustik)

- služobný automobil na súkromné účely
- firemný počítač
- firemný mobilný telefón

Pokiaľ vás táto ponuka zaujala, zašlite nám životopis v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ titul z architektúry alebo Stavebnej fakulty (je výhodou)
- Hlboké technické znalosti, základné vedomosti stavebnej fyziky, schopnosť čítať CAD výkresy
- Dlhoročná prax v stavebníctve, prax v predaji produktov pre suchú interiérovú výstavbu výhodou
- Znalosť nástrojov MS OFFICE, CRM
- Schopnosť koordinovať a riadiť viacero projektov súčasne
- Pomoc podporiť uvedenie nových produktov na trh
- Verbálne a písomné znalosti angličtiny
- Pravidelné cestovanie za účelom školenia
- Pokročilé predajné a vyjednávacie schopnosti
- Schopnosť riešiť problémy
- Organizovanie školení/zdieľania vedomostí novým kolegom, ak bude potrebné

MY SME KNAUF CEILING SOLUTIONS
Dvaja z najuznávanejších svetových výrobcov stropných podhľadov spojili svoje sily, aby spojili svoje technické znalosti, rozšírili ponuku služieb a logistických riešení a upevnili svoju dlhodobú vedúcu pozíciu na medzinárodnom trhu. Knauf Ceiling Solutions, unikátne stropné riešenia spĺňajúce najprísnejšie požiadavky stanovujú nové štandardy na celom svete. Náš úspech je poháňaný našou špičkovou výrobou, širokou škálou riešení z viacerých materiálov, ktoré spĺňajú všetky očakávania zákazníkov, a našimi vysokokvalifikovanými špecialistami na stropné riešenia. Inovácie orientované na budúcnosť, digitálne procesy, konzistentné postupy zabezpečenia kvality a zákaznícky orientovaná predajná a servisná sieť sú jadrom všetkého, čo robíme. Naša profesionálna odbornosť, osobný prístup a pozornosť k potrebám našich zákazníkov z nás robia dôveryhodného partnera pre developerov, architektov a špecializovaných predajcov

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4247126  Dátum zverejnenia: 24.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac