Technický špecialista

KNAUF Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1100 EUR brutto nástupný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie technického poradenstva, návrhy technických riešení, návšteva stavieb
- špecifikácia v oblasti suchej výstavby a konštrukcií drevostavieb
- kreslenie detailov konštrukcií v systéme CAD, REVIT
- správa a tvorba technickej dokumentácie produktov a systémov KNAUF
- akvizičná činnosť zameraná na architektov a projektantov
- organizácia a realizácia interných/externých odborných školení a prezentácií
- riešenie reklamácií

- práca v stabilnej, na slovenskom trhu výrazne akreditovanej spoločnosti KNAUF Bratislava, s.r.o. - dcérskej spoločnosti jednej z najväčších svetových firiem pôsobiacich v oblasti stavebníctva
- mladý kolektív
- firemné akcie
- stravné lístky
- výučba cudzieho jazyka

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bydlisko v regióne Bratislava/BA-okolie
- orientácia na výsledky
- schopnosť presadiť sa a prekonávať prekážky
- profesionálne vystupovanie
- komunikačné,prezentačné a organizačné schopnosti
- vysoké pracovné nasadenie, spoľahlivosť
- znalosť nemeckého alebo anglického jazyka

Spoločnosť KNAUF ako jeden z popredných svetových výrobcov stavebných materiálov a stavebných systémov pôsobí na Slovensku od roku 1993. Preukázali sme svoju schopnosť byť priekopníkmi a inovátormi. Ako prví sme napríklad priniesli na slovenský trh sadrokartónovú dosku, ktorá je súčasťou dômyselného stavebného systému. Odvtedy sa pojem „suchá výstavba“ natrvalo udomácnil v slovenskom stavbárskom slovníku.

Spoločnosť Knauf je jedným z popredných svetových výrobcov moderných izolačných materiálov, suchých obkladových systémov, omietok a doplnkov, tepelnoizolačných kompozitných systémov, farieb, podlahových poterov, podlahových systémov, stavebnej techniky a náradia. S viac ako 250 výrobnými závodmi a predajnými organizáciami vo viac ako 86 krajinách, s 35 000 zamestnancami po celom svete a obratom 10 miliárd eur (v roku 2019) ponúka skupina Knauf celý rad kariérnych príležitostí – v Európe, USA, Južnej Amerike, Ázii a Afrike.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 845552  Dátum zverejnenia: 11.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1100 EUR brutto nástupný plat