Regionálny aplikačný technik pre suchú výstavbu a omietky

KNAUF Bratislava s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1200 EUR (brutto) nástupný plat + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- praktické prezentácie a školenia spracovateľov na stavbe – prezentácia nových produktov, systémov a technologických postupov
- prezentácia produktov so strojnou technikou PFT
- aktívna práca so spracovateľmi a zákazníkmi
- cielené získavanie spracovateľov a stavieb
- poskytovanie technického poradenstva, návrhy technických riešení
- výroba vzoriek a účasť na školeniach a predvádzacích akciách
- spolupráca s technickým oddelením na vývoji produktov, skúškach a certifikácii výrobkov
- vedenie agendy – údaje o objektoch a spracovateľských firmách

- práca v stabilnej, na slovenskom trhu výrazne akreditovanej spoločnosti KNAUF Bratislava, s.r.o. - dcérskej spoločnosti jednej z najväčších svetových firiem pôsobiacich v oblasti stavebníctva
- spoznávanie a vzdelávanie sa v nových stavebných systémoch a inováciách
- príjemné pracovné prostredie v mladom kolektíve
- firemné akcie
- firemné auto, notebook, mobil aj k súkromnému použitiu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- podmienkou je prax v oblasti stavebníctva, ideálne v suchej výstavbe a omietkových zmesiach
- jazykové znalosti nie sú podmienkou, avšak sú vítané
- bydlisko v regióne Bratislava, Trnava, Nitra
- orientácia na výsledky
- schopnosť presadiť sa a prekonávať prekážky
- profesionálne vystupovanie
- komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
- vysoké pracovné nasadenie, spoľahlivosť

Celosvetovo pôsobiaci výrobca stavebných systémov, na Slovensku zastúpený obchodnou organizáciou. Bližšie info na www.knauf.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Einsteinova 19
851 01 Bratislava
ID: 3279463   Dátum zverejnenia: 2.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200 EUR (brutto) nástupný plat + odmeny