Čašníčka/čašník, na TPP, 5 eur/hod. v čistom, v cukrárni Jadran caffe v centre Zvolena

KNAR, s.r.o.

Miesto práce
Námestie SNP 14, Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacplatové ohodnotenie môže byť upravené na základe skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pozitívneho a zanieteného jednotlivca na pozíciu čašník v našej dobre známej cukrárni s bohatou históriou. Ak máš záujem o prácu v príjemnom prostredí a mladom kolektíve, potom ťa radi príjmeme do nášho tímu.

Náplň práce:
- obsluha zákazníkov
- poskytovanie vynikajúceho zákazníckeho servisu a starostlivosti
- podávanie dezertov, kávy, miešaných nápojov, limonád a zmrzliny
- príprava stolov, čistenie a udržiavanie priestorov cukrárne

- stabilný pracovný pomer v cukrárni s tradíciou
- možnosť karierného rastu a rozvoja
- príjemné pracovné prostredie
- odborné zaškolenie a podpora od kolegov
- hodinová mzda 5 eur v čistom po zaškolení a dodržiavaní pracovných smerníc
- príplatky od 40 do 100 eur v závislosti od dosiahnutých tržieb
- tringelty
- práca v stabilnej spoločnosti

V prípade, že máš záujem pridať sa k nám do tímu, neváhaj nám zaslať svoj životopis alebo nás telefonicky kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.6.2024 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, čašník

Prax na pozícii/v oblasti

barman/čašník

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti v oblasti obsluhy sú výhodou, ale nie sú podmienkou
- príjemný a profesionálny prístup k zákazníkom
- schopnosť pracovať pod tlakom a v rýchlych tempách
- komunikačné zručnosti a úsmev na tvári
- ambícia rásť a zlepšovať sa spolu s kolegmi a prevádzkou
- dochvíľnosť
- zodpovednosť voči sebe, kolegom a spoločnosti

Naša spoločnosť sa pýši prevádzkovaním viacerých renomovaných gastronomických zariadení s pevnou a lojálnou klientelou. Týmto sme sa stali jedným z najvýznamnejších gastronomických zamestnávateľov v nášom okrese.

Naša spoločnosť je stabilná a dobre zakorenená, čo nám umožňuje nielen úspešne pôsobiť, ale aj aktívne sa rozvíjať. Zameriavame sa na spoluprácu a vzájomnú podporu, čo nám pomáha prekonať výzvy každého obdobia. Práve vďaka našej solídnej pôde sa považujeme za spoľahlivého a solventného zamestnávateľa, ktorý vám dokáže zaručiť stabilnú a dlhodobú pracovnú príležitosť.
www.knar.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Maľa
Tel.: +421915166778
E-mail: poslať životopis
ID: 3474985  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac