Predajca rýchleho občerstvenia,Kebap - OD Prior vo Zvolene

KNAR, s.r.o.

Miesto práce
okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Po dohode
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900-1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do našej prevádzky rýchleho občerstvenia v obchodom dome PRIOR -Zvolen šikovných pracovníkov s pozitívnym myslením, silnou orientáciou na zákazníka a s úsmevom na tvári.
Pokiaľ toto spĺňate, Vašou náplňou práce bude:
- príprava kebapu (každého nováčika zaškolíme)
- priebežné udržiavanie čistoty
- obsluha a komunikácia so zákazníkom
- obsluha pokladne
- ďalšie súvisiace činnosti podľa pokynov zamestnávateľa

- prax s prípravou kebabu nieje nutná, nového pracovníka dôkladne zaškolíme
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- úvodné zaškolenie
- kariérny a platový rast
-HĽÁDAME ĽUDI NA DLHODOBÚ SPOLUPRÁCU

Svoje štruktúrované životopisy s fotografiou prosím posielajte na [email protected] Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, samostatnosť, lojálnosť, chuť pracovať a učiť sa nové veci
- hľadáme ľudí, ktorí majú záujem o dlhodobú a dobre platenú prácu na TPP

Naša spoločnosť prevádzkuje viaceré gastronomické zariadenia so stabilnou klientelou.
www.knar.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

T. Vansovej 766/78
962 01 Zvolenská Slatina
ID: 1972773   Dátum zverejnenia: 12.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900-1000