Predajca rýchleho občerstvenia,Kebap - OD Prior vo Zvolene

KNAR, s.r.o.

Miesto práce
PRIOR, Námestie SNP, 960 01 Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do našej prevádzky rýchleho občerstvenia v obchodom dome PRIOR -Zvolen šikovných pracovníkov s pozitívnym myslením, silnou orientáciou na zákazníka a s úsmevom na tvári.
Pokiaľ toto spĺňate, Vašou náplňou práce bude:
- príprava kebapu (každého nováčika zaškolíme)
- priebežné udržiavanie čistoty
- obsluha a komunikácia so zákazníkom
- obsluha pokladne
- ďalšie súvisiace činnosti podľa pokynov zamestnávateľa

- prax s prípravou kebabu nieje nutná, nového pracovníka dôkladne zaškolíme
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- úvodné zaškolenie
- kariérny a platový rast
-HĽÁDAME ĽUDI NA DLHODOBÚ SPOLUPRÁCU

Svoje štruktúrované životopisy s fotografiou prosím posielajte na [email protected] Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2020 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, samostatnosť, lojálnosť, chuť pracovať a učiť sa nové veci
- hľadáme ľudí, ktorí majú záujem o dlhodobú a dobre platenú prácu na TPP

Naša spoločnosť prevádzkuje viaceré gastronomické zariadenia so stabilnou klientelou, čím sa radí k jednému z najväčších gastro zamestnávateľov v okrese.
Ponúkame pevné zázemie v stabilnej spoločnosti s 10 ročnou históriou. Neustále inovácie podporujú rozvoj vedomostí a skúseností všetkých naších zamestnancov.
www.knar.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

T. Vansovej 766/78
962 01 Zvolenská Slatina

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Maľa
E-mail: poslať životopis
ID: 1972773  Dátum zverejnenia: 20.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac