Šéfkuchár, Knar, Zvolen

KNAR, s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov
- dodržiavanie stanovených postupov prípravy jedál
- dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov
- spolupráca s kolektívom v kuchyni
- zodpovednosť za skladové hospodárstvo
- kontrola kvality hotových jedál
- organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál
- nastavovanie jedálneho lístka
- tvorba denného menu

- oceňujeme a následne aj adekvátne odmeňujeme každého osobne podľa dosiahnutých výsledkov
- ponúkame spravodlivé odmeňovanie
- práca v stabilnej spoločnosti s 10 ročnou históriou
- podpora školenia a vzdelávania
- možnosť sebarealizácie

Svoj štrukturovaný životopis s fotografiou nám zašlite na [email protected].
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a budú pozvaní na osobný pohovor.
Uvedená mzda je v hrubom, mzda v čistom je cca 1500 eur.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár, gastronómia

Ostatné znalosti

BlueGastro - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- si zodpovedný človek
- máš schopnosť veci organizovať
- vieš efektívne komunikovať s ľuďmi
- máš slušné a profesionálne vystupovanie

Naša spoločnosť sa pýši prevádzkovaním viacerých renomovaných gastronomických zariadení s pevnou a lojálnou klientelou. Týmto sme sa stali jedným z najvýznamnejších gastronomických zamestnávateľov v nášom okrese.

Naša spoločnosť je stabilná a dobre zakorenená, čo nám umožňuje nielen úspešne pôsobiť, ale aj aktívne sa rozvíjať. Zameriavame sa na spoluprácu a vzájomnú podporu, čo nám pomáha prekonať výzvy každého obdobia. Práve vďaka našej solídnej pôde sa považujeme za spoľahlivého a solventného zamestnávateľa, ktorý vám dokáže zaručiť stabilnú a dlhodobú pracovnú príležitosť.
www.knar.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1923885  Dátum zverejnenia: 7.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 150 EUR/mesiac