Hľadáme CNC ohraňovačov! Získaj 500 EUR bonus a rozhodni sa medzi dlhodobou spoluprácou alebo krátkodobým privyrobením si!

Miesto práce
Johanna Vaillanta 3000/1, Trenčianske Stankovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 100 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí od skúseností kandidáta + 5% mzdy zmenový príplatok + zákonné príplatky za nočné/sviatky + dochádzkový bonus 50€/mesiac + doplnkové dôchodkové sporenie 50€/mesiac + príspevok na dopravu z a aj do zamestnania 0,05€/km + nástupný bonus 500 EUR + možnosť nadčasov + 5€/mesiac do kávomatu/snackomatu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha CNC ohraňovacieho lisu (ohýbačky) - 3 zmenná prevádzka
  • jednoduchá údržba stroja
  • kontrola kvality výrobkov
  • manipulácia s materiálom a výrobkami
  • práca v 3 - zmennej prevádzke

  • nástupný bonus 500 EUR
  • dochádzkový bonus 50 EUR
  • 5% zmenový príplatok
  • príspevok na dopravu 0,05 EUR/km
  • príspevok na DDS 50 EUR
  • príspevok do kávomatu 5 EUR/mesačne
  • v prípade spokojnosti prehodnotenie mzdy po skúšobnej dobe
  • vernostné a iné motivačné bonusy
  • po zapracovaní a pri obojstrannej spokojnosti perspektíva profesionálneho aj mzdového rastu
  • zabezpečená strava
  • odmena za odporučenie kolegu
  • odmena za podávanie zlepšovacích návrhov
  • možnosť odberu odpadového materiálu (drevo, plech, izolačná vata a pod.)

- Vybraní kandidáti budú oslovení a pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • schopnosť čítať technické výkresy podmienkou,
  • skúsenosti s ohýbaním plechov na CNC ohraňovacom stroji / CNC vysekávačke/laseri, samostatnosť,
  • manuálna zručnosť,

KMF je medzinárodná strojárska spoločnosť ktorej hlavnou činnosťou je zákazková výroba podľa požiadavku zákazníka. Ponúkame výrobu od jednoduchých plechových dielov cez montované alebo zvárané zostavy až po plne integrované výrobky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4787142  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac