Hľadáme šikovného strojára - zámočníka na 2 zmennú prevádzku Nástupný bonus 400EUR

Miesto práce
Johanna Vaillanta 3000/1, Trenčianske Stankovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 950 EUR/mesiac= výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta + dochádzkový bonus 50€/mesiac + doplnkové dôchodkové sporenie 50€/mesiac + príspevok na dopravu z a aj do zamestnania 0,05€/km + nástupný bonus 400 EUR + možnosť nadčasov + 5€/mesiac do kávomatu/snackomatu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha odihlovacieho stroja
  • jednoduchá údržba stroja
  • kontrola kvality výrobkov
  • manipulácia s materiálom a výrobkami
  • práca 2-zmennej prevádzke

  • nástupný bonus 400 EUR
  • dochádzkový bonus 50 EUR
  • príspevok na dopravu 0,05 EUR/km
  • príspevok na DDS 50 EUR
  • príspevok do kávomatu 5 EUR/mesačne
  • v prípade spokojnosti prehodnotenie mzdy po skúšobnej dobe
  • vernostné a iné motivačné bonusy
  • po zapracovaní a pri obojstrannej spokojnosti perspektíva profesionálneho aj mzdového rastu
  • zabezpečená strava
  • odmena za odporučenie kolegu
  • odmena za podávanie zlepšovacích návrhov
  • možnosť odberu odpadového materiálu (drevo, plech, izolačná vata a pod.)

- Vybraní kandidáti budú oslovení a pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • schopnosť čítať technické výkresy podmienkou,
  • skúsenosti na CNC stroji výhodou
  • samostatnosť,
  • manuálna zručnosť,

KMF je medzinárodná strojárska spoločnosť ktorej hlavnou činnosťou je zákazková výroba podľa požiadavku zákazníka. Ponúkame výrobu od jednoduchých plechových dielov cez montované alebo zvárané zostavy až po plne integrované výrobky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4782449  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac