Moderné a čisté pracovisko - CNC ohraňovanie 3 zmenná prevádzka. CNC Laser 4 zmenná prevádzka. 400 EUR nástupný bonus

Miesto práce
Trenčianske Stankovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 100 EUR/mesiac+ 400 EUR nástupný bonus + 50 EUR dochádzkový bonus + 50 EUR DDS + príspevok na dopravu 0,05 EUR/km z práce a do práce Mzda závisí od skúseností a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha CNC ohraňovacieho lisu (ohýbačky) - 3 zmenná prevádzka
  • jednoduchá údržba stroja
  • kontrola kvality výrobkov
  • manipulácia s materiálom a výrobkami
  • práca v 3 - zmennej prevádzke

  • nástupný bonus 400 EUR
  • dochádzkový bonus 50 EUR
  • 5% - 15% zmenový príplatok
  • príspevok na dopravu 0,05 EUR/km
  • príspevok na DDS 50 EUR
  • príspevok do kávomatu 5 EUR/mesačne
  • v prípade spokojnosti prehodnotenie mzdy po skúšobnej dobe
  • vernostné a iné motivačné bonusy
  • po zapracovaní a pri obojstrannej spokojnosti perspektíva profesionálneho aj mzdového - rastu
  • zabezpečená strava
  • odmena za odporučenie kolegu
  • odmena za podávanie zlepšovacích návrhov
  • možnosť odberu odpadového materiálu (drevo, plech, izolačná vata a pod.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

  • schopnosť čítať technické výkresy podmienkou,
  • skúsenosti s ohýbaním plechov na CNC ohraňovacom stroji / CNC vysekávačke/laseri, - samostatnosť,
  • manuálna zručnosť,

KMF je medzinárodná strojárska spoločnosť ktorej hlavnou činnosťou je zákazková výroba podľa požiadavku zákazníka. Ponúkame výrobu od jednoduchých plechových dielov cez montované alebo zvárané zostavy až po plne integrované výrobky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4563884  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac