Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Operátor/ka výroby

Miesto práce
Trenčianske Stankovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
825 EUR/mesiacVýška mzdy bez nadčasov až 1.500 EUR v hrubom v závislosti od prevádzky, od pracovného výkonu a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Práca na strojných zariadeniach
  • Práce na montážach jednoduchých aj komplexných výrobkov
  • Iné montážne a zámočnícke práce (odihlovanie, lisovanie spojovacích prvkov, vŕtanie, zahlbovanie, rezanie závitov, bodové zváranie, nastreľovanie skrutiek a matíc, maskovanie atď.)
  • Kontrola vyrábaných dielov
  • Základná starostlivosť o strojné zariadenia, náradie, nástroje a meradlá
  • Práca v 2, 3 a 4 zmennej prevádzke
  • Práca na prevádzke v Trenčianskych Stankovciach alebo v Trenčíne

  • Hodinové príplatky za prácu v noci/sviatok a pod. podľa platnej legislatívy
  • Zaujímavé zmenové príplatky
  • Nástupný bonus
  • Dochádzkový bonus
  • Príspevok na dopravu do zamestnania
  • Príspevok na DDS
  • Vernostné a iné motivačné bonusy
  • Práca pre dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť
  • Príjemné a čisté pracovné prostredie
  • Po zapracovaní a pri obojstrannej spokojnosti perspektíva profesionálneho aj mzdového rastu
  • Uchádzačov o zamestnanie bez predchádzajúcej praxe v odbore komplexne zaškolíme

- Vybraní kandidáti budú oslovení a pozvaní na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Pracovitosť
  • Zodpovednosť
  • Samostatnosť
  • Flexibilita
  • Komunikačné schopnosti
  • Zmysel pre tímovú prácu
  • Čítanie technických výkresov

KMF je medzinárodná strojárska spoločnosť ktorej hlavnou činnosťou je zákazková výroba podľa požiadavku zákazníka. Ponúkame výrobu od jednoduchých plechových dielov cez montované alebo zvárané zostavy až po plne integrované výrobky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Radim Vaculín
Tel.: +421326401113
E-mail: poslať životopis
ID: 4382909  Dátum zverejnenia: 21.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 825 EUR/mesiac