Reagujte bez životopisu

Technik - obsluha minižeriavov a manipulátorov

KMB STAVEBNÍ SERVIS SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.08.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacOdmeny, bonusy, 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Doprava a manipulácia s minižeriavmi, manipulácia so sklom a inými materiálmi na stavbách a v priemyselnej výrobe, obsluha vákuových manipulátorov - zasklievanie, servis a údržba techniky, výpomoc v sklade.

Mesačné výkonnostné odmeny, ďalšie príplatky, poistenie zodpovednosti, zabezpečenie školenia na obsluhu zdvíhacích zariadení, žeriavov a viazania bremien, úhrada kurzu na vodičské oprávnenie skupiny BE, flexibilný pracovný čas, ďalšie vzdelávanie.

Informácie o výberovom konaní

Pozícia na depe v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Žeriavnik, Strojný mechanik, Automechanik, Montér, Technik, Vodič

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti s elektronikou, hydraulikou alebo mechanikou, iniciatíva, spoľahlivosť a zodpovednosť, manuálna šikovnosť.

Sme autorizovaný dovozca minižeriavov UNIC, zabezpečujeme predaj, prenájom, servis týchto zariadení, vakuových manipulátorov, zasklievanie a manipuláciu s materiálmi.
ID: 4072036  Dátum zverejnenia: 12.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac