Technik - obsluha minižeriavov

KMB STAVEBNÍ SERVIS SK s.r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 17, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Doprava a manipulácia s minižeriavmi, manipulácia so sklom a inými materiálmi na stavbách a v priemyselnej výrobe, obsluha vákuových manipulátorov - zasklievanie, výpomoc v sklade.

Príspevok na bývanie a dopravu, mesačné výkonnostné odmeny, ďalšie príplatky, príspevok na DDS, poistenie zodpovednosti, zabezpečenie školenia na obsluhu zdvíhacích zariadení, žeriavov a viazania bremien, úhrada kurzu na vodičské oprávnenie skupiny BE, flexibilný pracovný čas, ďalšie vzdelávanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Strojný mechanik, Automechanik, Montér, Technik, Vodič

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti s elektronikou, hydraulikou alebo mechanikou, iniciatíva, spoľahlivosť a zodpovednosť, manuálna šikovnosť.

Sme slovenská dcérska pobočka českého výhradného distribútora minižeriavov UNIC, zabezpečujeme predaj, prenájom, servis týchto zariadení, vakuových manipulátorov, zasklievanie a manipuláciu s materiálmi.

Adresa spoločnosti

KMB Stavební Servis SK s.r.o.
Lodná 4657/2B
94501 Komárno
ID: 3311996   Dátum zverejnenia: 19.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1900