Java developer

KM Technology, spol. s r. o.

Moyzesova 4/A, 902 01 Pezinok, Bratislavský kraj, Bratislava, Senec, Trnavský kraj, Trnava
Termín nástupu
01.04.2018
Ponúkaný plat (brutto)
1700 - 2500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Staňte sa členom vysokokvalifikovaného projektového tímu pozostávajúceho zo softvérových vývojárov, konzultantov, projektových manažérov a realizujte medzinárodné projekty pre renomovaných zákazníkov
- Vašou úlohou bude okrem iného implementácia softvérových riešení z oblasti logistiky a ich úprava podľa požiadaviek zákazníka
- Rozsah vašich úloh sa bude rozprestierať od analýzy cez realizáciu a testovanie až po nasadenie u koncového zákazníka
- Získate bohaté poznatky a skúsenosti z oblasti logistiky a budete mať možnosť – v závislosti od Vášho výkonu a skúseností – stať sa sám zodpovedným za konkrétny projekt
- úvodné ca. 6 týždňové školenie prebieha priamo u nášho partnera v rakúskom meste Graz.
- miesto práce: Pezinok, treba počítať s občasnými zahraničnými služobnými cestami pri nasadzovaní produktu priamo u zákazníka

- Dlhodobé a bezpečné pracovné miesto
- Kariérny postup
- Flexibilný pracovný čas
- Medzinárodné prostredie
- Pravidelná komunikácia v anglickom resp. nemeckom jazyku
- Firemné podujatia a teambuildingy
- Možnosti cestovania
- Podpora pri športových a kultúrnych podujatiach
- Ročný bonus a baby bonus
- Mentoring

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - pokročilý
SQL - pokročilý
Oracle Database - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť a samostatnosť
- dochvíľnosť
- cieľavedomosť
- spoľahlivosť
- chuť učiť sa a pracovať na sebe
- základy nemčiny výhodou

Ako spoločnosť pôsobíme na nemeckom a rakúskom trhu od roku 2012, kde úspešne budujeme sieť svojich partnerov. Viac informácií je možné nájsť na stránke www.km-technology.sk

Vytvárame softvérové riešenia v oblastiach logistiky, medicíny a systémov na správu dokumentov. Od prvého zadania sme pravidelne počas celého vývoja v úzkom kontakte s klientom, aby výsledný produkt splnil všetky jeho požiadavky. Konzultujeme nadväzujúce kroky a vylepšujeme ich až dovtedy, kým je zákazník 100% spokojný. Vyvíjame funkčné softvéry tak, aby zabezpečovali efektívnu prácu a výsledky. Samozrejmosťou je naša kvalifikovaná zákaznícka podpora.

Adresa spoločnosti

KM Technology, spol. s r.o.
Moyzesova 4/A
902 01 Pezinok

Kontakt

ID: 2912805   Dátum zverejnenia: 22.12.2017