Zdravotná sestra

KM Management, spol. s r.o.

Miesto práce
Špitálska 13, Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacpo 3-mesačnom zaškolení hrubá mzda predstavuje 1 200 až 1 600 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme posilu – ak máš vzťah k práci v ambulancii a máš chuť a záujem ďalej sa vzdelávať, tak si tá správna osoba pre nás. Neváhaj a pošli nám svoj životopis, pretože hľadáme práve Teba!

Náplňou sestry v jednozmennej prevádzke bude:
· samostatne vykonávať odborné činnosti zdravotnej sestry v ambulancii odborného lekára
· vykonávať organizáciu a príjem pacientov do ordinácie lekára
· zabezpečovať anamnestické údaje o pacientoch a pripravovať ich na vyšetrenie
· zabezpečovať odber biologického materiálu
· asistovať lekárovi pri vyšetrovacích a liečebných výkonoch
· vykonávať dezinfekciu a sterilizáciu nástrojov a prístrojov
· asistovať pri všetkých gastroenterologických vyšetreniach a sledovať pacientov po výkonoch
· viesť zdravotnú dokumentáciu a ďalšiu dokumentáciu vyplývajúcu z platných právnych predpisov
· zadávať údaje do PC pre potreby výkazníctva výkonov do zdravotných poisťovní v súčinnosti s lekárom
· zabezpečovať skladovanie, evidenciu a vydávanie zdravotníckeho materiálu
· vykonávať ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného súvisiace s dohodnutým druhom práce

· stabilné postavenie zamestnávateľa v prostredí súkromných zdravotníckych zariadení
· príspevok zamestnávateľa na stravu nad rámec Zákonníka práce
· stabilná pracovná doba v jednozmennej prevádzke, voľné víkendy
· sick day po skúšobnej lehote

Životopis, prosím zasielajte na emailovú adresu, v prípade záujmu Vás budeme kontaktovať ohľadom termínu osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

· prax v odbore nie je nutná, no je výhodou
· zodpovednosť a spoľahlivosť
· korektnosť a lojálnosť voči zamestnávateľovi
· zodpovedný a empatický prístup k pacientom
· komunikatívnosť
· ochota a chuť vzdelávať sa
· ochota pracovať v kolektíve

Sme súkromné špecializované zdravotnícke zariadenie, ktoré už viac ako 20 rokov ponúka pacientom komplexnú starostlivosť v odbore gastroenterológie a hepatológie a pediatrickej gastroenterológie a hepatológie. Náš kvalifikovaný personál realizuje liečebno-preventívny proces a ošetrovateľský proces s cieľom zaistiť maximálnu spokojnosť našich klientov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4548500  Dátum zverejnenia: 5.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac