CNC sústružník + sustružník klasika SN71 (tos), programátor – operátor CNC routeru, Horizontár, Frezár CNC Haindehain 530, 640 , 3- 5 osá

KM - JOB s.r.o.

Miesto práce
Chomutov, Česko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/mesiacbonusy a odmeny, zamestnanie v kmeňovej firme na HPP, dlhodobá práca,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRÁCA PRE VÁŽNYCH ZÁUJEMCOV. Práca v kmeňovej firme.
výroba dielov do CNC strojov, spracovanie odliatkov, výroba VZV Chomutov, Český Krumlov... prípadne Morava

Požiadavky: chuť pracovať, vzdelanie minimálne SOU, zaslať životopis na náš e-mail: [email protected] alebo [email protected] Bližšie informácie na tel. čísle 0905 864 299

bonusy, odmeny, príplatky, ubytovanie zabezpečené,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naší hlavní náplní je výroba přesných frézovaných a soustružených dílů dle výkresové dokumentace. Soustředíme se na kusovou a malosériovou výrobu dílů, převážně ze slitin hliníku, dále pak i z oceli a plastu. Máme vlastní vozový park a hotové výrobky dovážíme naším zákazníkům jak v Čechách, tak i do zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, obrábač kovov

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Český jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

áno
2

prax minimálne 2 roky,

KM-JOB s.r.o. Ponúkame práce pre mužov, ženy a páry v Českej republike, Rakúsku, Nemecku. Na trhu práce sme od roku 2004 . Uchádzač, ktorý navštívi našu agentúru sa môže zdarma zaregistrovať v našej databáze uchádzačov o zamestnanie.

U nás sa môžte bližšie dozvedieť o danej ponuke, čo sa týka mzdy, ubytovania, stravy, cestovného, smien, popis práce, výplatný termín, zálohy... Kompletnú ponuku práce nájdete na našej stránke www.kmjob.sk

Naša agentúra Vám zabezpečí zamestnanie v priebehu jedného dňa, maximálne do jedného týždňa. Ak by Vás niektorá z pracovných ponúk zaujala, môžete nás navštíviť osobne u nás v agentúre, alebo kontaktovať e-mailom, či telefonicky.

Mgr. Kristína Mihaliková

konateľ spoločnosti
KM-JOB s.r.o.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Poštová 1
05342 Krompachy

Kontakt

ID: 4068908  Dátum zverejnenia: 26.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/mesiac