Obchodno - technický poradca pre Bratislavský a Trnavský kraj

KM BETA, spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
III - IV/2024
1 400 EUR/mesiaczákladná mzda plus pohyblivá zložka za plnenie plánovaných cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj produktov z výrobného portfólia v príslušnom regióne
- vyhľadávanie nových zákazníkov a ďalších potenciálnych obchodných partnerov
- udržovanie a rozvoj vzťahov so zákazníkmi a obchodnými partnermi
- monitoring a analýza trhu resp.vývoja nových trendov a odbytových príležitostí
- spracovávanie podkladov pre cenové ponuky
- technické poradenstvo
- miesto výkonu práce je región Bratislava a západné Slovensko,

- pohyblivá zložka podľa aktívneho pracovného výkonu a nastavených plánovaných ukazovateľov
- technické vybavenie - mobilný telefón, notebook, internet
- služobné vozidlo aj na súkromné účely
- variabilná pracovná doba

vopred ďakujeme za pochopenie no spätne budeme kontaktovať len vopred vybratých uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebníctvo, obchod

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, kreatívnosť, bez zápisu v registry trestov

- dcérska spoločnosť popredného českého výrobcu stavebného materiálu www.kmbeta.sk; www.kmbeta.cz

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4507617  Dátum zverejnenia: 16.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac