Reagujte bez životopisu

Pomocný Kuchár / Kuchárka

Reštaurácia KVETNÁ, KLYMENA s.r.o.

Miesto práce
Kvetná 45, Košice-Šaca
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Reštaurácia KVETNÁ hľadá pomocnú kuchárku/kuchára s praxou a zodpovedným prístupom k práci.
- príprava obedového menu,príprava jedla na objednávku a pizza

- pracuje sa dlhý a krátky týždeň v príjemnom a peknom prostredí
- nástup 8.00 (cez víkendy 13.00) - koniec 21.00 (22.00 v lete)
- ponúkame stabilné a dlhodobé zamestnanie

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Reštaurácia Kvetná ponúka kvalitné jedlo, lahodné pivko, široký výber prevažne slovenských vín, kávu výnimočnej chuti.
ID: 3949880  Dátum zverejnenia: 11.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.