Asistentka s maklérskou prácou pre realitnú kanceláriu

Kľúč RK s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
400 - 1 000 EUR/mesiacpráca na živnosť, hodinová mzda plus maklérske % z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme menšia realitná kancelária, ktorá pôsobí na trhu od r. 2002. Ak Vám vyhovuje skôr práca v menšom tíme, máme pre Vás ponuku.Pôsobíme v okresoch Bratislava, Pezinok, Senec. Momentálne nám chýba asistentka realitnej kancelárie, ktorá by zastupovala aj maklérov. Asistentské práce sú do 20hod. týždenne, platené hodinovou sadzbou. Maklérske práce sú platené % z provízie. Ide o prácu na živnosť. Obhliadky by sa realizovali v Bratislave, preto hľadáme niekoho, kto býva v Bratislave.

Realitná asistentka bude mať na starosti aktualizáciu našich realitných ponúk, bude komunikovať s klientmi. Pripravovať pre nich informácie, inzerciu, ponukové listy.
Ideálne, ak má skúsenosť aj s grafikou a vedela by robiť aj jednoduché propagačné podklady pre sociálne siete. Znalosť práce s fotkami a videami je výhodou. Asistentskú prácu je možné vykonávať z domu.
Asistentka bude čiastočne robiť aj maklérsku prácu a chodiť na obhliadky (cca.. 1x do týždňa). Má možnosť kariérneho rastu a postupne prejsť na pozíciu makléra.

Ponúkame profesionálny rast, zaškolenie. Podmienkou sú dobré komunikačné schopnosti a dobrá znalosť práce s počítačom. Ide o prácu na živnosť. Miesto práce: Bratislava/Pezinok. Ide aj o tvorivú prácu.
Ak Vás zaujímajú nehnuteľnosti, práca so sociálnymi sieťami, ste komunikatívny človek, hľadáme práve Vás!

Menší "rodinný" kolektív
Školenia pre maklérov (viď. kluc.sk), individuálny prístup
Flexibilný pracovný čas
Motivačné ohodnotenie
Práca v etablovanej realitnej kancelárii
Používame realitný program : Back office, ktorý výrazne uľahčuje prácu v realitnej kancelárii.
Máme novú modernú web - stránku, ako jedna z mála kancelárii na Slovensku, aj v anglickom jazyku.
Máme spoluprácu s hypotekárnymi špecialistami, so štúdiami, ktoré realizujú video- obhliadky, profesionálne prezentácie nehnuteľností.

Informácie o výberovom konaní

práca v Bratislave, na živnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Realitná kancelária

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Gimp - Úplný začiatočník
Canva - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predaj, marketing, reality

Počet rokov praxe

3

- dobré komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie,
zodpovedný prístup
- obchodné zručnosti, schopnosť vedieť predať
- asertivita, sebareflexia
- schopnosť pochopiť klientove požiadavky, vžiť sa do jeho situácie,
empatia
- dynamická, flexibilná, kreatívna a lojálna osobnosť

Profesionálna realitná kancelária, ktorá pôsobí na trhu od roku 2002. Venujeme sa predaju aj prenájmu rezidenčných ale aj komerčných nehnuteľností. Ponúkame komplexné profesionálne a konzultačné služby v oblasti realitného obchodu. Venujeme sa aj inžinieringu (vybavujeme stavebné povolenia na rod. domy ale aj inž. siete a pod.). Robíme aj školenia pre začínajúcich realitných maklérov. Pôsobíme v okresoch Pezinok, Senec a Bratislava. Sme členmi Realitnej únie a Združenia realitných kancelárií Slovenska.
ID: 4182579  Dátum zverejnenia: 14.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 400 EUR/mesiac