Máte radi výzvy? Hľadá sa: Realitný maklér - profesionál !

Kľúč RK s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 000 - 3 000 EUR/mesiacV províznom systéme odmeňovania je mzda flexibilná, podľa úspešnosti realizovaných obchodov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímajú Vás nehnuteľnosti? Ste dobrý/á v komunikácii? Máte rád/a obchod? Hľadáte prácu, kde môžete zarobiť aj viac tisíc mesačne?
Tak ste na správnom mieste!
Sme menšia realitná kancelária a nehľadáme desiatky maklérov. Stačí nám jeden - ten pravý- jedinečný:-)
Ak Vám vyhovuje skôr práca v menšom tíme, máme pre Vás ponuku.
Pôsobíme v okresoch Bratislava, Pezinok, Senec.
Momentálne nám chýba realitný profesionál pre okres Bratislava.

Exkluzívny profesionál pre Bratislavu bude mať vo svojom portfóliu nehnuteľnosti v Bratislave. V našom malom kolektíve nebude mať konkurenciu, pretože každý maklér sa špecializuje na určitú lokalitu.
Vieme mu na začiatok pomôcť tým, že mu zveríme časť už rozbehnutých obchodov v Bratislave (viď. kluc.sk). Pre nábor nemusíte robiť studené hovory.
Maklér si môže vybrať aj svoju špecializáciu: či s a bude orientovať na komerčné alebo rezidenčné nehnuteľnosti.
Obsah práce je štandardný: nábor nehnuteľností, spracovanie inzercie, komunikácia a obhliadky s klientmi, odovzdanie nehnuteľnosti.

Ak sa nechcete stratiť v dave a byť výnimočný, napíšte nám, hľadáme práve Vás!

Menší "rodinný" kolektív
Školenia pre maklérov (viď. kluc.sk), individuálny prístup
Flexibilný pracovný čas
Motivačné ohodnotenie (čím vyššia provízia pre kanceláriu, tým vyššia provízia pre makléra)
Neplatíte žiadne poplatky za licenciu
Práca v etablovanej realitnej kancelárii (už 20 rokov na trhu)
Používame realitný program pre maklérov Back office, ktorý výrazne uľahčuje prácu maklérov.
Mame novú modernú web - stránku, ako jedna z mála kancelárii na Slovensku, aj v anglickom jazyku.
Máme spoluprácu s hypotekárnymi špecialistami, s fotografmi, ktorí realizujú video- obhliadky a zábery z dronu.
Tieto benefity výrazne uľahčujú prácu makléra.

Prosím, pošlite nám Váš štruktúrovaný životopis a fotku na mail [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Realitná činnosť

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsofr Word, Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- dobré komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie,
zodpovedný prístup
- obchodné zručnosti, schopnosť vedieť predať
- asertivita, sebareflexia
- schopnosť pochopiť klientove požiadavky, vžiť sa do jeho
situácie, empatia
- dynamická, flexibilná a lojálna osobnosť

Profesionálna realitná kancelária, ktorá pôsobí na trhu od roku 2002. Venujeme sa predaju aj prenájmu rezidenčných ale aj komerčných nehnuteľností. Ponúkame komplexné profesionálne a konzultačné služby v oblasti realitného obchodu. Venujeme sa aj inžinieringu (vybavujeme stavebné povolenia na rod. domy ale aj inž. siete a pod.). Robíme aj školenia pre začínajúcich realitných maklérov. Pôsobíme v okresoch Pezinok, Senec a Bratislava. Sme členmi Realitnej únie a Združenia realitných kancelárií Slovenska.
ID: 4169213  Dátum zverejnenia: 29.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac