Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Plavčík/Záchranár letné kúpalisko Matadorka

Klub vodného póla Bratislava

Miesto práce
Údernícka, Petržalka, Bratislava V
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
jún 2022
800 EUR/mesiacMzda je závislá od pracovného fondu - počtu odpracovaných hodín. Plat od 6,00€ netto/hod podľa skúsenosti. Zabezpečená strava, pitný režim a uniforma.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho pracovného tímu na letnú sezónu 2023 hľadáme nových PLAVČÍKOV/ZÁCHRANÁROV a PLAVČÍČKY/ZÁCHRANÁRKY.

Letná sezóna trvá v mesiacoch jún-september 2023, v závislosti od počasia.

Termín nástupu približne od 15.6.2023 (v závislosti od počasia).

Neváhaj a pridaj sa k nám, k nášmu pracovnému tímu.
Podmienkou je platný PLAVČÍČKY PREUKAZ a ZDRAVOTNÝ PREUKAZ.
Prax na pracovnej pozícií plavčík/záchranár výhodou.

Hlavná pracovná náplň:
- dozor a dohľad nad bezpečnosťou návštevníkov letného kúpaliska MATADORKA,
- udržiavanie poriadku a čistoty v bazénoch a v ich okolí,
- v prípade úrazoch poskytnutie neodkladnej prvej pomoci,
- v prípade vážnych úrazoch poskytnutie neodkladnej odbornej pomoci pred príchodom rýchlej zdravotnej služby.

Viac informácií ohľadne kúpaliska sú dostupné na oficiálnej webovej stránke www.kupaliskomatadorka.sk

Prevádzkovateľ zamestnancovi hradí:
- strava,
- pitný režim,
- pracovná uniforma.

Netto (čistá mzda) predstavuje od 6,00 EUR/hod.
Možnosť denného zárobku okolo 60 EUR/netto.

Informácie o výberovom konaní

Podmienkou pre prijatie je platný PLAVČÍCKY PREUKAZ.

Vaše životopisy, alebo žiadosti o prijatie posielajte na email:
[email protected]

Kontaktovať budeme iba vyhovujúcich uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- platný PLAVČÍCKY PREUKAZ,
- platný ZDRAVOTNÝ PREUKAZ,
- zodpovednosť,
- bezúhonnosť.

KVP Bratislava je prevádzkovateľom letného kúpaliska Matadorka v MČ Bratislava Petržalka. Hlavným poslaním prevádzkovateľa je poskytovať ideálne miesto pre realizáciu a rozvoj plaveckých športových aktivít na profesionálnej a amatérskej regionálnej aj medzinárodnej úrovni a vytvoriť udržateľné miesto na oddych a šport pre širokú verejnosť.

www.kupaliskomatadorka.sk
ID: 3915822  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac