Nákupca / Procurement Specialist - elektrokomponenty - Homeoffice

Kloepfel Services s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 800 EUR/mesiacmin. od 1.800 EUR brutto/mesiac - záleží od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nákup elektro-komponentov, konektorov, vodičov, dosiek plošných spojov
- zabezpečovanie odhadu nákladov na PWA diely
- kompletizácia, riadenie zásob
- monitoring dodávateľov
- riadenie a komunikácia s projektovými manažérmi a inžiniermi

Na oplátku za Vašu oddanosť našej spoločnosti Vám ponúkame širokú škálu výhod:
- firemný počítač a mobil
- kariérny rast
- firemné akcie
- flexibilná pracovná doba
- účasť na nových projektoch
- Homeoffice
- jazykové kurzy

Ďakujeme za Váš záujem spolupracovať s našou spoločnosťou. Prosíme ctených uchádzačov, aby svoje životopisy v anglickom a slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Produkcia, Automobilový priemysel, Elektrotechnický priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

- znalosť trhu s elektrickými zariadeniami
- znalosť požiadaviek ohľadom ESD
- znalosť procesu montáže PWA
- ERP- system: SAP
- Excel
- vzdelanie strojárstvo, elektrotechnika
- orientácia na detail a logické myslenie
- zmysel pre zodpovednosť

Sme tím, ktorý je pripravený myslieť vo veľkom, konať rýchlo, prinášať nadšenie a spoločne víťaziť. Tieto základné hodnoty stelesňujú našu rozmanitú a širokú kultúru a pomáhajú nám napĺňať naše poslanie. Za posledných 14 rokov sa naša spoločnosť vypracovala na lídra v oblasti outsourcingu podnikových procesov, najmä v oblasti prevádzky a strategického obstarávania. Ako člen francúzskej skupiny EPSA s viac ako 3 000 zamestnancami po celom svete sme vedúcou európskou skupinou spoločností v oblasti služieb verejného obstarávania. Medzi našich zákazníkov patria popredné stredné a veľké spoločnosti v širokom spektre priemyselných odvetví.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4468310  Dátum zverejnenia: 16.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac