Marketingový špecialista

Kloepfel Services s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacod 1 500,- Eur; výsledný plat sa bude odvíjať od výsledkov; bude pozostávať z fixu a variabilnej zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • posilnenie marketingových aktivít pre viaceré naše firmy, pobočky, ako aj pre našich partnerov a klientov zameraných na segment malých a stredných podnikov
  • budovanie a správa prítomnosti spoločnosti na sociálnych médiách s cieľom zvýšiť online viditeľnosť a dosah spoločnosti (predovšetkým na LinkedIn)
  • tvorba prispôsobeného obsahu pre rôzne platformy a médiá, zameraného na efektívne oslovenie cieľovej skupiny malých a stredných podnikov
  • príprava a odosielanie mailingu pre komunikáciu so zákazníkmi a potenciálnymi klientmi
  • dizajn a tvorba brožúr, prezentácií a iných marketingových materiálov
  • úzka spolupráca s predajným tímom pri vývoji a implementácii marketingových kampaní
  • analýza marketingových dát a odvodenie opatrení na optimalizáciu

  • možnosť kariérneho rastu​
  • firemné podujatia
  • flexibilný pracovný čas
  • jazykové kurzy
  • účasť na nových projektoch
  • multisport karta
  • home office

Ďakujeme Vám za zaslanie Vášho životopisu v nemeckom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.4.2024 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

marketingu

Počet rokov praxe

2

  • kreativita a výrazné komunikačné schopnosti
  • skúsenosti s bežne používanými marketingovými
    nástrojmi a softvérom (napr. Adobe Creative Suite, Mailchimp)
  • schopnosť pracovať samostatne a zároveň byť tímovým hráčom
  • empatia a praktické myslenie

Sme tím, ktorý je pripravený myslieť vo veľkom, konať rýchlo, prinášať nadšenie a spoločne víťaziť. Tieto základné hodnoty stelesňujú našu rozmanitú a širokú kultúru a pomáhajú nám napĺňať naše poslanie. Za posledných 14 rokov sa naša spoločnosť vypracovala na lídra v oblasti outsourcingu podnikových procesov, najmä v oblasti prevádzky a strategického obstarávania. Medzi našich zákazníkov patria stredne veľké, ako aj veľké spoločnosti z rôznych odvetví.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4329159  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac