Zámočník (železiar, armovač) vo výrobe betónových výrobkov

KLOCOK Poprad s.r.o.

Miesto práce
Hranovnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
800 EUR/mesiacvariabilné zložky mzdy (max. 150€) / podľa výkonu a prístupu k práci / bližšie info o variabilnej zložke mzdy na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie a viazanie výstuže do armokošov.
Ohýbanie, rezanie a strihanie ocele.
Vkladanie výstuže do foriem s upevnením dištančných prvkov na armatúru.
Zváranie drobných zámočníckych výrobkov a kotiev pre zdvíhanie prefabrikátov.
Vloženie a upevnenie zámočníckych výrobkov do foriem.
Úprava a príprava foriem k betonáži.
Plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného.

Práca v stabilnej, dynamickej a rozvíjajúcej sa spoločnosti. (30 rokov na trhu)
Zaujímavé variabilné zložky mzdy, podľa výkonu a prístupu k práci.
Stravné lístky hradené 4€ / deň.
Odmeny pri výročiach.
Vianočná odmena.
Možnosť zaučenia sa a stať sa špecialistom so zmluvou na dobu neurčitú.
Kompletné zaškolenie.
Práca na jednu zmenu.

Kontaktujte nás mailom, posielajte životopis v slovenskom jazyku , môžte aj motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické , stavebné , zámočnícke

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Platný zváračský preukaz (zváranie elektródami)
- Zručnosť v práci spojenou so železom a zváraním
- Dobré analytické schopnosti
- Strojárske vzdelanie výhodou
- Schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí
a požiadavkách
- Spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení
zadaných úloh
- Tímová spolupráca
- Zodpovedný prístup a spoľahlivosť
- Manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť
- Sme malá firma, vyžaduje sa flexibilita a univerzálnosť

KLOCOK Poprad, s.r.o. je od roku 1995 kompetentným slovenským výrobcom prefabrikátov z architektonického betónu. Ide o náročnú , netradičnú , ručnú výrobu unikátnych betónových výrobkov pre skrášlenie vonkajšieho prostredia.
Naše typické výrobky sú určené pre ulicu a záhradu.
Spoločnosť má v tejto oblasti dlhoročné skúsenosti a dobrú pozíciu na domácom i zahraničnom trhu.
Hľadáme preto pracovníkov ktorým ponúkame zaujímavé uplatnenie v neopakujúcich sa činnostiach, kde výsledkom je jedinečný výrobok z betónu.
Výsledky našej práce si môžete pozrieť na našom FB - KLOCOK Poprad , s.r.o. alebo Instagrame @klocok_custom_made_concrete

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3666383  Dátum zverejnenia: 19.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac