600 EUR

Robotník vo výrobe betónových výrobkov

KLOCOK Poprad s.r.o.

Miesto práce
Hranovnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
600 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava drevených alebo oceľových foriem k betonáži.
Plnenie foriem betónovou zmesou.
Rozoberanie foriem a vyberanie betónových výrobkov z foriem.
Manipulácia s výrobkami v hale a na skládke výrobkov.
Manipulácia s kamenivom a cementom pri výrobe betónovej zmesi.
Iné práce nariadené majstrom, najmä pri upratovaní, údržbe a opravách budov a vonkajších plôch.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

600 EUR brutto + variabilné zložky.

- Práca v stabilnej, dynamickej a rozvíjajúcej sa spoločnosti.
- Zaujímavé variabilné zložky mzdy.
- Stravné lístky hradené 3,80€ (alebo sa naješ priamo v jedálenských priestoroch spoločnosti)
- Možnosť zaučenia sa a stať sa špecialistom so zmluvou na dobu neurčitú.
- Kompletné zaškolenie.
- Práca na jednu zmenu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické , stavebné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dobré analytické schopnosti
- Schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí
a požiadavkách
- Spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení
zadaných úloh
- Tímová spolupráca
- Sme malá firma, vyžaduje sa flexibilita a univerzálnosť
- Zodpovedný prístup a spoľahlivosť
- Manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť
- Dochvíľnosť
- Dobré pracovné návyky
- Dobrý zdravotný stav
- Triezva myseľ

KLOCOK Poprad, s.r.o. je od roku 1995 kompetentným slovenským výrobcom prefabrikátov z architektonického betónu. Ide o náročnú malosériovú manufaktúrnu výrobu, často unikátnych betónových prvkov pre skrášlenie vonkajšieho prostredia.
Naše typické výrobky sú betónový uličný mobiliár a záhradné prvky
Spoločnosť má v tejto oblasti dlhoročné skúsenosti a dobrú pozíciu na domácom i zahraničnom trhu.
Náš obrat narastá každým rokom a spoločnosť prehlbuje v tejto oblasti svoju špecializáciu.
Hľadáme preto pracovníkov ktorým ponúkame zaujímavé uplatnenie v nemonotónnych činnostiach, kde výsledkom je pekný výrobok z betónu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Dubina 705
059 16 Hranovnica

Kontakt

Kontaktná osoba: Adam Klocok
Tel.: +421919043545
E-mail: poslať životopis
ID: 3640020   Dátum zverejnenia: 9.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600 EUR brutto + variabilné zložky.