Reagujte bez životopisu

Zubár na stomatologickej klinike v Žiline

Klinika Zdravia

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac+ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zdravotná starostlivosť o pacienta
- prioritne konzervatívna stomatológia
- jednoduchšia endodoncia, postupne aj iné po zapracovaní
- profesionálna a priateľská komunikácia s klientmi a ostatnými zamestnancami kliniky,

- plat zodpovedajúci predchádzajúcim skúsenostiam, kvalifikácii a pracovnému nasadeniu,
- odborný rast
- zázemie stabilnej spoločnosti a dlhodobá perspektíva,
- atraktívny bonusový systém,
- možnosť ďalšieho vzdelávania a osobnostný rozvoj (nielen) vo svojej profesii,
- práca v atraktívnom prostredí a nových moderných priestoroch,
- ošetrujeme iba dospelých pacientov

Ak chcete pracovať s najmodernejšími technológiami, vrátane operačného mikroskopu, zdokonalovať sa v kvalitnej práci a odborne rásť, radi sa stretneme a porozprávame sa o vzájomných predstavách v nezáväznom diskrétnom rozhovore.

Do nášho mladého tímu hľadáme ďalšiu kolegyňu / kolegu za účelom dlhodobej spolupráce. Ak chcete pracovať v príjemnom prostredí s modernými zdravotnými postupmi a prístrojmi a mať možnosť spolupodieľať sa na budovaní dobrého mena našej úspešnej kliniky, pošlite nám svoj životopis na adresu: [email protected]
Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke www.kvalitny-zubar.sk alebo www.klinikazdravia.sk prípadne na našom Facebooku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2020 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubný lekár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúce skúsenosti sú vítané,
- príjemné a priateľské vystupovanie,
- zodpovedný prístup k dennej agende,
- dôslednosť pri plnení úloh,
- pozitívny prístup k práci,
- ochota a starostlivosť o klientov,
- schopnosť pohotovo riešiť situácie v ordinácii a počas zákrokov,
- chuť ďalej rozvíjať seba a zlepšovať zdravotnícke procesy v ordinácii spojené so zodpovednosťou zubného lekára
- znalosť anglického jazyka výhodou

Klinika vznikla v roku 2015 ako moderná klinika dermatológie, urológie a laserovej medicíny v Žiline. Od roku 2019 sme svoju činnosť rozšírili o špičkovo vybavenú zubnú ambulanciu s kompletnou diagnostikou.
Čerpáme nielen z predchádzajúcich medzinárodných skúseností, ale naďalej sa vzdelávame v oblasti aktuálnych svetových trendov v oblasti zdravotníctva. Náš tím v Žiline tvorí momentálne 11 kolegov, ktorí pracujú denne s nasadením ponúkať nadštandardnú, ale stále dostupnú starostlivosť ľuďom, ktorým záleží na ich zdraví. Viac o našej klinike, príjemnom pracovnom prostredí a mladom kolektíve sa dočítate na www.klinikazdravia.sk a www.kvalitny-zubar.sk
Ponúkame zaujímavú prácu ľuďom, ktorí nielen obohatia náš tím o vlastné skúsenosti, ale pomôžu aj naďalej budovať dobré meno kliniky. Ak chcete ísť po tejto ceste s nami, pošlite svoj životopis na [email protected]

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Medical spot, s.r.o.
Súľovského 101
01313 Rajecké Teplice

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3999364  Dátum zverejnenia: 12.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac