Sestra na klinike dermatológie, urológie a laserovej medicíny v Žiline

KLINIKA ZDRAVIA

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- asistencia klientom a lekárom pri zdravotnej starostlivosti o pacienta,
- príprava, dezinfekcia a sterilizácia prístrojov, nástrojov a povrchov,
- odbery biologického materiálu na laboratórne vyšetrenia,
- vykonávanie tvárových a telových ošetrení prostredníctvom najmodernejších technológií,
- administratívne práce v ordinácii a správa zdravotných záznamov klientov,
- práca len v denných pracovných hodinách
- profesionálna a priateľská komunikácia s klientmi a ostatnými zamestnancami kliniky,
- ostatné úlohy dohodnuté s manažmentom kliniky.

- plat zodpovedajúci predchádzajúcim skúsenostiam, kvalifikácii a pracovnému nasadeniu,
- zázemie stabilnej spoločnosti a dlhodobá perspektíva,
- Zdravotné benefity
- atraktívny bonusový systém,
- možnosť ďalšieho vzdelávania a osobnostný rozvoj (nielen) vo svojej profesii,
- práca v atraktívnom prostredí a nových moderných priestoroch,
- práca počas dňa bez nočných smien

Do nášho mladého tímu hľadáme ďalšiu kolegyňu za účelom dlhodobej spolupráce. Ak chcete pracovať v príjemnom prostredí s modernými zdravotnými postupmi a prístrojmi a mať možnosť spolupodieľať sa na budovaní dobrého mena našej úspešnej pobočky, pošlite nám svoj životopis na adresu: [email protected].
Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke www.klinikazdravia.sk alebo na našom Facebooku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Diplomovaná sestra alebo ošetrovateľstvo.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúce skúsenosti v zdravotníctve vítané,
- príjemné a priateľské vystupovanie,
- zodpovedný prístup k dennej agende,
- dôslednosť pri plnení úloh zadaných lekármi kliniky,
- pozitívny prístup k práci,
- ochota a starostlivosť o klientov,
- schopnosť pohotovo riešiť situácie v ordinácii a počas zákrokov,
- chuť ďalej rozvíjať seba a zlepšovať zdravotnícke procesy v ordinácii spojené so zodpovednosťou zdravotnej sestry
- znalosť anglického jazyka výhodou

KLINIKA ZDRAVIA v Žiline je vyhľadávaným medicínskym zariadením pre ľudí, ktorí vedia, že zdravie je tá najlepšia investícia a zároveň hľadajú ľudský prístup založený na dôvere.

Dnes na klinike nájdete: Tri kompletne vybavené dermatologické ambulancie s oddelením lekárskej kozmetiky. Estetickú medicínu, kde kladieme dôraz na bezpečnosť zákrokov. Nadštandardnú urologickú ambulanciu so špecializáciou na prevenciu a diagnostiku. Dve moderné zubné ambulancie rodinného typu a profesionálnu dentálnu hygienu. Jednodňovú chirurgiu v odbore urológia, chirurgia a plastická chirurgia kde robíme menšie zákroky v lokálnej aj celkovej anestézii.

Čerpáme nielen z predchádzajúcich medzinárodných skúseností, ale naďalej sa vzdelávame v oblasti aktuálnych svetových trendov v oblasti zdravotníctva. Náš tím v Žiline tvorí momentálne 23 kolegov, ktorí pracujú denne s nasadením ponúkať nadštandardnú, ale stále dostupnú starostlivosť ľuďom, ktorým záleží na ich zdraví. Viac o nás sa dočítate na www.klinikazdravia.sk .

Ponúkame zaujímavú, stabilnú prácu ľuďom, ktorí nielen obohatia náš tím o vlastné skúsenosti, ale pomôžu aj naďalej budovať dobré meno kliniky. Ak chcete ísť po tejto ceste s nami, pošlite svoj životopis na [email protected].

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3963284  Dátum zverejnenia: 7.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac