Psychiatr

Klinika ESET

Místo práce
Praha, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Klinika ESET Praha, akreditované pracoviště pro přípravu v oboru psychiatrie, hledá lékaře psychiatra nejlépe na úvazek 1,0. Psychoterapeutická kvalifikace vítána (alespoň započatý psychoterapeutický výcvik). Možné i pro lékaře v přípravě na atestaci z psychiatrie.

Nabízíme samostatnou práci v ambulanci, spolupráci s komunitním týmem, možnost psychoterapeutického zaměření. Denní provoz, pondělí - pátek.

Vstupní plat dle dohody, po zapracovaní plat v rozmezí 50-100 tis. - dle kvalifikace/plný úvazek. Smlouva nejprve na dobu určitou, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou. Benefity se přiznávají po nástupní době.

O působnosti Kliniky najdete více na www.klinikaeset.cz

Případné informace na tel. 2209 10 950, paní Teplá

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 4515094  Dátum zverejnenia: 6.2.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc