Psycholog dospělá klientela

Klinika ESET

Místo práce
Praha, Praha, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
55 000 - 90 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Klinika ESET Praha, akreditované pracoviště pro přípravu v oboru klinické psychologie přijme atestovaného klinického psychologa pro práci s dospělou klientelou.

Úvazek 1,0. Náplní práce jsou skupinové terapie, individuální psychoterapie, vyšetřování. Uvítáme alespoň sebezkušenostní část výcviku.

Vstupní plat dle dohody, po zapracování plat v rozmezí 45-90 tis. - dle kvalifikace/plný úvazek. Smlouva nejprve na dobu určitou, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou. Benefity se přiznávají po nástupní době.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 4360305  Dátum zverejnenia: 21.6.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc