Psycholog dospělá klientela, práce v denním staci a amb

Klinika ESET

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme klinického psychologa

Přijmeme klinického psychologa nebo psychologa v pokročilé přípravě k atestaci pro práci s dospělou klientelou, úvazek 0,9-1,0. V případě neatestované osoby vyžadujeme klinickou praxi nejméně v délce 2 roku. Skupinové terapie, práce v psychoterapeutickém stacionáři, individuální psychoterapie. Psychoterapeutické vzdělání nezbytné - alepoň sebezkušenostní část výcviku. Nástup je možný okamžitě. Osoby bez vzdělání v oblasti jednooborové psychologie a osoby ihned po jejím dokončení a bez klinické praxe v délce minimálně 2 roků nelze do výběru na tuto pozici zařadit.

Platové podmínky - po domluvě a dle odbornosti.

Další benefity:

  • Dodatková dovolená
  • Sick days
  • Podpora vzdělávání (finanční příspěvek, volné dny)
  • Stravenky

Poskytnutím svých osobních údajů dáváte souhlas s tím, aby je orgaizace ESET, Psychoteraputická a psychosomatická klinika s.r.o., se sídlem Úvalská 3411/47, 100 00 Praha 10 zpracovávala a uchovávala pro účely výběru zaměstnance. Souhlas se zpracováním a uchováním údajů můžete kdykoliv odvolat.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 4057703  Dátum zverejnenia: 7.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc