Dětský psychiatr

Klinika ESET

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 90 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme atestovaného dětského psychitra pro práci na úvazek 0,2-1,0. Ambulantní práce, psychoterapie. Psychoterapeutické vzdělání vítáme - s výhodou alespoň sebezkušenostní část výcviku.

Platové podmínky - po domluvě a dle odbornosti:

50000,- až 90000,- Kč hrubého na úvazek 1,00

Další benefity:

Dodatková dovolená
Sick days
Podpora vzdělávání (finanční příspěvek, volné dny)
Stravenky
Poskytnutím svých osobních údajů dáváte souhlas s tím, aby je orgaizace ESET, Psychoteraputická a psychosomatická klinika s.r.o., se sídlem Úvalská 3411/47, 100 00 Praha 10 zpracovávala a uchovávala pro účely výběru zaměstnance. Souhlas se zpracováním a uchováním údajů můžete kdykoliv odvolat.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4046777  Dátum zverejnenia: 15.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc