Lekár/-ka s praxou v oblasti estetickej medicíny (skrátený úväzok/ živnosť)

Klinika ENVY, s.r.o.

Miesto práce
Gorkého 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
april 2023
Od 12 EUR/hod.Výsledná suma sa odvíja od praxe a dosiahnutej špecializácie konkrétneho uchádzača a osobného ohodnotenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ambulantné výkony estetickej dermatológie - aplikácia výplňových materiálov na báze kyseliny hyalurónovej, aplikácia botulotoxínu, vlasové a tvárové mezoterapie.

Ponúkame moderne vybavené pracovné prostredie, spoluprácu so špičkovými odborníkmi vo svojom obore, využívanie najmodernejších materiálov, prístrojov a technológii. Máme záujem o dlhodobú spoluprácu. Ponúkame tiež zvýhodnené ceny na kozmetické produkty a služby kliniky.

Životopisy v slovenskom jazyku s fotografiou posielajte, prosím, e-mailom na adresu [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Medicína

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

estetická medicína

Počet rokov praxe

2

- ústretovosť a empatia,
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie,
- estetické vnímanie a jemnocit
- chuť pracovať a vzdelávať sa v oblasti estetickej medicíny
- zodpovedný prístup k práci.

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti korektívnej a estetickej medicíny, internej medicíny, trichológie a plastickej chirurgie, zaoberajúca sa tiež vývojom a predajom vlastnej rady kozmetiky Envy Therapy a Simpl Therapy, poskytovaním kaderníckych, kozmetických a vizážistických služieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4340967  Dátum zverejnenia: 13.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.