Zdravotná sestra na nočné smeny - jednodňová zdravotná starostlivosť, ambulancia plastickej chirurgie Kliniky ENVY®

Klinika ENVY, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,95 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s klientom
- starostlivosť o klienta počas nočnej služby
- profesionálne vedenie zdravotnej dokumentácie klienta podľa protokolu kliniky
- blízka spolupráca s "dennou" zdravotnou sestrou, operatérom a anesteziologickým tímom
- intravenózne podávanie liekov

Ponúkame moderne vybavené pracovné prostredie, spoluprácu so špičkovými odborníkmi vo svojom obore, využívanie najmodernejších prístrojov a technológii. Máme záujem o dlhodobú spoluprácu.
Zvýhodnené ceny na kozmetické produkty a služby kliniky ENVY®.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Komunikačné a organizačné schopnosti, flexibilita, empatia a tímová práca, príjemné vystupovanie, chuť pracovať a učiť sa nové veci.

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti korektívnej a estetickej medicíny, internej medicíny, trichológie a plastickej chirurgie, zaoberajúca sa tiež vývojom a predajom vlastnej rady kozmetiky Envy Therapy a Simpl Therapy, poskytovaním kaderníckych, kozmetických a vizážistických služieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4211301  Dátum zverejnenia: 25.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,95 EUR/hod.