Obchodní zástupce s tech. zaměřením na HPP pro Západní Slovensko

KLINGSPOR Brusivo, spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Nástupní plat 1. 300 EUR. Dle schopností a výsledků průměrný měsíční plat až 2. 500 EUR.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

kompletní péče o stávající zákazníky v daném regionu
vyhledávání nových prodejních příležitostí
tvorba podkladů pro cenové nabídky
technické poradenství
školení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám:
práci na HPP ve stabilní silné nadnárodní společnosti s více jak stoletou tradicí
pracovní poměr na dobu neurčitou
nadstandardní platové ohodnocení + provize + bonusy
odborné zaškolení v zahraničí
služební automobil i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon
5 týdnů dovolené
částečně home office
příspěvek na stravování
příjemný pracovní kolektiv
nástup možný dohodou
školení, firemní akce

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete prosím svůj životopis ve slovenském/českém jazyce včetně fotografie.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

strojírenství, obchod, průmysl

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

min. SŠ technického nebo ekonomického směru
výborné komunikační schopnosti a profesionální přístup
flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
ochotu cestovat
ochota se dále rozvíjet a vzdělávat se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Generální zastoupení německé společnosti se sídlem v Brně, která patří mezi pět předních výrobců brusiva na světě a má 36 výrobních a odbytových míst po celém světě, hledá do svých řad nového pracovníka pro oblast Západní Slovensko, tj. pro kraje Bratislavský, Trnavský, Trenčianský, Nitranský a část Žilinského kraje.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3596220  Dátum zverejnenia: 8.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupní plat 1. 300 EUR. Dle schopností a výsledků průměrný měsíční plat až 2. 500 EUR.