Можливість для людей з України

Brusič nožov

Klinge s. r. o.

Miesto práce
Plynárenská 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 100 - 1 800 EUR/mesiacVýkonnostný bonus až do výšky 100% platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v profesionálnej brúsiarne kuchynských a loveckých nožov hľadáme nového kolegu. Potrebná je manuálna zručnosť, precíznosť a zmysel pre detail. Všetko ostatné Ťa radi naučíme.
Nože brúsime formou "free hand", t.j. ručne použitím elektrických pásových a kotúčových brúsok. Práca je jednozmenná - iba počas pracovných dní od pondelka do piatka.

Práca v skvelom kolektíve. Výrazné výkonnostné bonusy až do 100 % hrubej mzdy.
Pravidelná pracovná doba, jednozmenná prevádzka.

V prípade Vášho záujmu nám prosím pošlite email na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

brúsenie nožov

Zodpovedný prístup k práci
manuálna zručnosť
precíznosť

Ostrá Pošta je moderná online brúsiareň nožov. V Bratislave sa nachádza centrálna brúsiareň pre Slovensko, Česko, Rakúsko a Nemecko spolu s klientskym centrom.
WWW.OSTRAPOSTA.SK
ID: 3870715  Dátum zverejnenia: 17.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac