Montér klimatizácie, vzduchotechniky a tepelných čerpadiel | Práca formou denných výjazdov zo strediska Piešťany

KLIMATECH s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž klimatizácie, vzduchotechniky a tepelných čerpadiel formou denných výjazdov zo strediska Piešťany na miesto budúcej prevádzky zariadenia.

Montáž:

  •  klimatizácie,
  •  vzduchotechnických zariadení,
  •  tepelných čerpadiel,
  •  rozvodov teplonosných médií.

  •  Stabilná práca - Spoločnosť s 30. ročným pôsobením na Slovenskom trhu,
  •  odborné zaškolenie,
  •  kontinuálne navyšovanie kvalifikácie - školenia organizované zamestnávateľom ,
  •  kvalitné vybavenie pracovnými nástrojmi - HILTI, Toughbuild, Wera, Milwaukee, Sortimo,
  •  priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, stála aplikácia najnovších pracovných postupov  renomovaných výrobcov,
  •  príjemné pracovné prostredie,
  •  teambuildingy a športové aktivity,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

na pozícií montér výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Prax v oblasti montáže klimatizácie, vzduchotechniky a vykurovania - výhodou
  • Osvedčenie spôsobilosti elektrotechnika §21 a §22 - výhodou
  • Organizačné schopnosti
  • Manuálna zručnosť
  • Samostatnosť
  • Zodpovednosť

Spoločnosť KLIMATECH, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Spoločnosť sa zaoberá komplexnými službami v oblasti TZB so špecializáciou na vzduchotechniku a klimatizáciu. Od svojho vzniku úspešne vyvíja činnosť v oblasti vzduchotechniky a systémov chladenia, klimatizácie, tepelných čerpadiel, merania a regulácie, kovovýroby a spracovania plechov a filtračných systémov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4788125  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac