Montér vykurovania, klimatizácie a vzduchotechniky

KLIMATECH s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž vzduchotechniky, tepelných čerpadiel a klimatizácií v administratívnych budovách, bytových domoch a priemyselných halách.
Montáž:
• Vzduchotechnických zariadení a rozvodov
• Klimatizácie
• Tepelných čerpadiel
• Izolácie
• Distribučných elementov

• Stabilná práca v spoločnosti s 30.ročným pôsobením na Slovenskom trhu
• Odborné zaškolenie a pravidelné vzdelávanie
• Príjemné pracovné prostredie
• Teambuildingy a športové aktivity
• Priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

na pozícií montér (výhodou)

Počet rokov praxe

1

• Prax v oblasti montáže klimatizácie, vzduchotechniky a vykurovania - výhodou
• Osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnika §21 a §22 vítané
• Organizačné schopnosti
• Manuálna zručnosť
• Samostatnosť
• Zodpovednosť

Spoločnosť KLIMATECH, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Spoločnosť sa zaoberá komplexnými službami v oblasti TZB so špecializáciou na vzduchotechniku a klimatizáciu. Od svojho vzniku úspešne vyvíja činnosť v oblasti vzduchotechniky a systémov chladenia, klimatizácie, tepelných čerpadiel, merania a regulácie, kovovýroby a spracovania plechov a filtračných systémov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4284210  Dátum zverejnenia: 13.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac