Odborný servisný pracovník pre VZT a klimatizačné zariadenia

KLIMATECH s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- konfigurácia a spúšťanie klimatizačných zariadení
- zaregulovanie VZT systémov
- pravidelný servis VZT-klimatizačných zariadení a zariadení ÚK
- vykonávanie funkčných skúšok týchto zariadení po preventívnej údržbe alebo oprave
- diagnostika porúch
- operatívne riešenie havarijných situácií
- vykonávanie preventívnej údržby pridelených zariadení
- riešenie prevádzkových problémov a odstraňovanie porúch

- služobné auto
- mobilný telefón
- práca v stabilnej, rastúcej spoločnosti
- školenia a rozvoj zamestnancov
- kariérny rast
- športové aktivity
- príjemné pracovné prostredie
- priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

chladiar, elektrikár

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obdobnej pozícii, požadovaná odbornosť

Počet rokov praxe

2

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnika §21 a §22
- zručnosť
- flexibilnosť
- samostatnosť
- schopnosť riešiť problémy

Spoločnosť KLIMATECH, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Spoločnosť sa zaoberá komplexnými službami v oblasti TZB so špecializáciou na vzduchotechniku a klimatizáciu. Od svojho vzniku úspešne vyvíja činnosť v oblasti vzduchotechniky a systémov chladenia, klimatizácie, tepelných čerpadiel, merania a regulácie, kovovýroby a spracovania plechov a filtračných systémov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4035636  Dátum zverejnenia: 16.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac